Znáte českou kosmetiku a doplňky stravy pro krásné vlasy?

Každá žena si zaslouží krásné vlasy - v to věří značka Curapil, česká přírodní vlasová kosmetika a doplňky stravy.

Přírodní výživa vlasů

Všechny důležité látky pro péči o vlasy a nehty najdeme v přírodě. Při přípravě tabletek proto Curapil zvolil sušené topinamburové hlízy a curapil_800x665pivovarské kvasnice, které obsahují antioxidanty, minerály, vitamíny a stopové prvky důležité pro výživu vlasů, nehtů a pokožky hlavy. Složení doplnili také o rostlinné aminokyseliny L-menthionin a L-cystein sloužící jako stavební kámen pro růst nehtů a vlasů.

Vznikly tak unikátní doplňky stravy na vlasy s přírodním složením. Tabletky Curapil jsou vhodné také pro vegany. Navíc užívání je velmi pohodlné, stačí užívat pouze 1 tabletu denně.

Pečující kosmetika s kofeinem

Běžně dostupná kosmetika na vlasy obvykle obsahuje silikony, parabeny a sulfáty. Najít tak opravdu kvalitní šampón na podporu růstu vlasů, který by skutečně fungoval, bylo donedávna téměř nemožné. Curapil proto vytvořil vlastní kosmetiku, která je šetrná a zároveň velmi účinná: 

  • Přírodní šampón Curapil - Obsahuje jemnou mycí emulzi z kokosového oleje, kofein, arganový olej, extrakt z aloe vera a vonné silice z rostlinných zdrojů. V jednom kroku tak dokáže vlasy šetrně vyčistit a zároveň vyživit a podpořit jejich růst. 
  • Kofeinový kondicionér s keratinem a D-panthenolem - Dodává vlasům hebkost, lesk a příjemnou vůni. Stejně jako šampón neobsahuje silikony, parabeny ani sulfáty.

Aby byla péče kompletní, v nabídce produktů Curapil naleznete také skvělou bezoplachovou péči v podobě regeneračního vlasového séra s kyselinou hyaluronovou a dalšími účinnými látkami pro obnovu poškozených a polámaných vlasů.

Pokud vás tedy trápí slabé či zničené vlasy, vyzkoušejte Curapil. Tyto přírodní produkty můžete zakoupit v našem e-shopu.