Daylong - moderní ochrana před slunečním zářením

Akné a slunce

Lidé s mastnou kůží zažívají na jaře s příchodem prvních slunečních paprsků stále tentýž problém. Jejich kůže je citlivá na slunce a má sklon k tvorbě akné, což se projevuje zejména v oblasti tváře, dekoltu a na zádech. Při citlivosti na slunce a u sluncem způsobených onemocnění se jedná o kombinovanou přecitlivělost na UVA záření a některé složky ochranných přípravků (tuky, emulgátory). Z tohoto důvodu se doporučuje pro kůži citlivou na sluneční záření ochranný přípravek, který

 • neobsahuje tuky a emulgátory
 • poskytuje vysoký stupeň ochrany před UVA zářením
  Daylong ultra GelFluid 25 splňuje obě kritéria – neobsahuje tuky (je bez emulgátorů, parfémů, konzervačních látek a barviv) a ochrana před UVA zářením splňuje náročná kritéria doporučená Evropskou komisí. Díky tomu je vhodný pro mastnou pokožku se sklonem k akné (zvláště v oblasti obličeje, dekoltu a zad), pro kůži citlivou na sluneční záření a při sklonech k alergiím.

Přečtěte si bližší informace o produktu Daylong ultra GelFluid 25.

Předčasné stárnutí kůže

Opakované vystavování kůže slunečnímu záření vede k množství menších poškození, hlavně k poškození (lidské) DNA, která se nachází v buněčném jádru kožních buněk. Kůže částečně disponuje mechanizmem na opravu těchto poškození, ale při déletrvajícím slunečním záření je tento opravný systém přetížený, takže dochází k nahromadění většího počtu poškození, která jsou zpočátku zrakem nepostřehnutelná. S přibývajícím věkem zároveň v těle klesá aktivita těchto reparačních mechanizmů. To se projeví ve formě před - časně zestárlé kůže – např. tvorbou vrásek, zhrubnutím kůže a ztrátou její pružnosti.

Daylong Night Repair obsahuje aktivní enzym na opravu DNA – endonukleázu, který napomáhá regeneraci kožních buněk, které byly poškozeny sluncem, a tím pomáhá zmírňovat předčasné stárnutí kůže.

Přečtěte si bližší informace o produktu Daylong Night Repair.

Co je Daylong?

Daylong je ochranný prostředek před slunečním zářením (většinou též nesprávně označovaný jako „opalovací krém“ nebo „krém na opalování“) ve formě lipozomálního lotia vyvinutý švýcarskou firmou SPIRIG. Byl navržen tak, aby splňoval vysoké nároky očekávané od produktů sluneční ochrany, které si kladou za cíl chránit zdraví člověka před nebezpečnými účinky slunečního záření.

Základní vlastnosti produktu Daylong:

 • je kosmeticky přijatelný a snadno se roztírá
 • obsahuje širokospektrální a účinné UV filtry
 • je odolný vůči vodě (splňuje normu stanovenou asociací COLIPA)
 • v běžných situacích postačí aplikace 1krát denně
 • neobsahuje parfém ani barviva (minimalizuje alergickou reakci)
 • má nejen ochranné, ale i hydratující vlastnosti (vitamin E a aloe vera)
 • Lipozomální přípravek Daylong si můžete koupit v naší prodejně, zároveň Vám poskytneme rady, jak se chránit před slunečním zářením.

 

ONLINE PRODEJ: Daylong - moderní ochrana před slunečním zářením