Složení zubní pasty hodně napoví

Bílý Diamant, Silix a Balsamio jsou bioinformační zubní pasty, které představují ideální doplněk celostní léčby a přírodní péče o naše tělo. Mají jemnou nedráždivou chuť, velmi dobrý čistící efekt a v ústech zanechávají příjemný pocit na dlouhou dobu. Nyní zaznamenají naši zákazníci jejich inovaci – pozměněno je složení receptur a výrazné změny se dočkal i design obalů.

VÍCE PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Současný obecný trend výzkumu a vývoje směřuje k maximálnímu využití rostlinných a přírodních zdrojů, proto se změny ve složení zubních past Energy týkají především dvou položek.
Konzervační látka benzoan sodný, který v kyselém prostředí zamezuje množení bakterií a plísní, byla nahrazena moderní přírodní substancí kyselinou anisovou. Jak již název napovídá, jejím zdrojem je anýz, jedno z nejstarších a nejvíce ceněných koření. Kyselinu anisovou můžeme charakterizovat jako vysoce aromatickou látku s dokonalými stabilizačními a vysoce protimikrobiálními účinky. I díky ní se chuť nových past zvýrazní.
Umělé sladidlo sacharin bylo nahrazeno extraktem ze stévie (Stevia rebaudiana, stévie sladká, stévie cukrová, sladká tráva). Jedná se o tropickou rostlinu, známou pro její léčivé účinky a zejména vysokou sladivost. Používá se jako náhražka cukru.
Bioinformační pasty Energy předčí komerční výrobky v mnoha směrech. Jedním z nich je přítomnost bylinného extraktu, který je navýšen o dalších 6 %. Bylinná složka past vykazuje silné čisticí, dezinfekční a protizánětlivé účinky. Stěžejní je její přínos pro ošetření měkkých tkání a závěsného aparátu chrupu. Působí proti zánětům v dutině ústní, aftům a zejména proti obávané a devastující parodontóze. Vstřebatelností přes sliznici dutiny ústní do celkového oběhu posilují byliny i imunitní systém organismu.

TŘETIHORNÍ MINERÁLNÍ VODA

Již tak výrazné účinky bylinného koncentrátu jsou zesíleny specifickým technologickým procesem, tzv. „macerací“ bylin v termální vodě z Podhájske. Tento unikátní slovenský vřídelní pramen lze přirovnat složením k vodě z Mrtvého moře. Obsahuje až 50 prvků z Mendělejevovy periodické soustavy, jedná se o evropský unikát. Vysokým obsahem přírodních a dobře vstřebatelných minerálů, jako jsou hořčík, vápník, fluór, fosforečnany, kyselina křemičitá a další, dává tato voda základ pro zdravý a krásný chrup. Přítomná sůl má vynikající čisticí schopnosti.

PŮSOBENÍ V ÚSTNÍ DUTINĚ I MIMO NI

Stomatologové se shodují na tom, že existují dvě nejčastější onemocnění, která vedou ke ztrátě chrupu: parodontóza a zubní kaz. Parodontóza poškozuje závěsný aparát, zubní kaz rozrušuje tvrdé zubní tkáně. Obě choroby jsou nerozlučně spjaty s přítomností mikrobů v dutině ústní. Nejčastějšími patogeny jsou streptokoky (Streptococcus mutans), velice častý je výskyt patologických kmenů Porphyromonas gingivalis. Lokální imunitu při orálních (ústních) infekcích zabezpečují imunitní obranné mechanismy, především ty, které se nacházejí na povrchu sliznice dutiny ústní a dásní. Všechny tyto obranné systémy jsou zubní pasty s obsahem bioinformací, bylinného komplexu a minerálů schopny výrazně ovlivnit a specificky posílit. V tom spočívá jejich originalita a jedinečnost.
Účinek zubních past Energy nelze omezit pouze na dutinu ústní. Cestou reflexních zón na jazyku a energetických okruhů v ústech cíleně ovlivňují jednotlivé orgány, které následně vstupují do imunitních dějů a pochodů organismu.

Diamond zubní pasta ONLINE