Chilly intima - MOJE INTIMITA, MOJE CHILLY

Chilly intima splňuje všechny zásady správné intimní hygieny:

  • má hladinu pH 5, jež udržuje a obnovuje normální vaginální prostředí, které slouží jako přirozená bariéra proti infekcím
  • obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje zdravou bakteriální flóru
  • obsahuje látku triclosan (irgasan), která má bakteriostatické účinky


Chilly intima pomáhá předcházet podráždění a zarudlosti pokožky.
Chilly intima byla klinicky testována a výsledky prokázaly, že nezpůsobuje podráždění dokonce ani u pacientek s jemnou a citlivou pokožkou.

Přípravkům Chilly intima byla udělena pečeť a garance České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP.

Chilly Speciale Secchezza

Gel na intimní hygienu vhodný při potížích se suchými sliznicemi

Trpíte někdy problémy se suchou a podrážděnou sliznicí intimních partií?
Mnoho žen ve svém životě zbytečně trpí problémy způsobenými přecitlivělou suchou sliznicí intimních partií. Tento nepříjemný stav způsobuje hned několik faktorů, například stres, hormonální změny, které přicházejí v době těhotenství, kojení, menopauzy nebo užívání hormonální antikoncepce či některých léků.

Nová varianta

Chilly Speciale Secchezza díky svému složení obohacenému o výtažky z olivovníku:

  • zjemňuje pokožku
  • dodává hebkost a výživu
  • obnovuje hydrataci intimních partií
  • je hypoalergenní
  • minimalizuje riziko alergií
  • neobsahuje mýdlo
  • má fyziologické pH

Chilly intima DELICATE

Hygiena a jemná péče

Chilly intima DELICATE je hypoalergenní přípravek pro intimní hygienu, který má kromě efektivního mycího účinku také specifické ochranné a zklidňující vlastnosti pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Dokáže respektovat fyziologickou rovnováhu a udržovat citlivý vaginální ekosystém v nezměněné podobě.

Chilly intima DELICATE je unikátní díky přírodním účinným složkám, které umožňuji efektivní účinek myti, a přesto nejsou agresivní. Složení výrobku je obohaceno o výtažky rostlin Aloe a Hamamelis, jež mají zklidňující a hydratační účinky na začervenalou a vysušenou pokožku.

Chilly intima DELICATE je určena pro jemné ženy, které hledají něhu i v těch nejzákladnějších každodenních intimních činnostech, pro maminky po porodu a pro citlivé ženy, které potřebují zklidňující prostředek pro svou intimní hygienu.

Chilly intima ANTIBACTERIAL

Ochrana a pocit svěžesti

Chilly intima ANTIBACTERIAL je hypoalergenní gel pro intimní hygienu se specifickým ochranným účinkem díky obsahu extraktu z tymiánu a šalvěje. Pomáhá chránit před bakteriemi a mykózami.

Chilly intima ANTIBACTERIAL antibakteriálním působením přírodních látek zaručuje vhodnou ochranu intimních partií. Nezpůsobuje následné podráždění a zároveň omezuje svědění. Vrací pocit svěžesti a jistoty.

Chilly intima ANTIBACTERIAL je vhodná pro používaní těhotnými ženami, během menstruačního cyklu, pro použití při zvýšeném riziku bakteriální infekce (při pobytu v tělocvičnách, bazénech, na plovárnách, při delších cestách mimo domov).

Chilly intima FRESH

Aktivita a intimní svěžest

Chilly intima FRESH je čirý gel určeny pro intimní hygienu, který obsahuje přírodní menthol – esenciální olej extrahovaný z listů a pupenů máty – a zanechává tak příjemný a dlouhotrvající pocit svěžesti. Je řešením intimních problémů pro aktivní ženy a dívky.

Chilly intima FRESH je ideální pro ženy, které se chtějí cítit dokonale vždy, když provádějí svou každodenní intimní hygienu.

Chilly intima FRESH je vhodná pro používaní v průběhu menstruace nebo při sportování, kdy se zvyšuje pocení a kdy tím více vyniknou její osvěžující a deodorační účinky.

 

Chilly intima UBROUSKY Delicate, Fresh, Antibacterial ubrousky

Nové intimní ubrousky Chilly si díky praktickému balení vždy zachovají svěžest a vlhkost, jsou diskrétním společníkem, kterého si můžete v kabelce vzít kamkoli vždy s sebou, ať už jste na cestách, v práci, nebo na dovolené. Díky přírodním složkám (Aloe a Hamamelis) a novému jemnějšímu tkanivu zabezpečí intimní ubrousky Chilly Delicate nejen intimní ochranu, ale také jemnost a citlivost v každém okamžiku dne.

Intimní ubrousky Chilly Fresh s přírodním mentholem zajistí intimní ochranu a přírodní svěžest, která Vám dodá vitalitu po celý den.

Chilly Antibacterial intimní ubrousky poskytují dlouhodobou ochranu a péči. Jejich aktivní složení je totiž obohaceno o výtažky z tymiánu a šalvěje, které mají výrazné antibakteriální účinky.

Produkty Chilly ONLINE