Objevte Adventní sadu!

Objevte Adventní saduAdventní doba je časem radostného očekávání. Především pro děti, které nedočkavě počítají každý den do příchodu Ježíška. Pro ty, kteří si chtějí tento kouzelný čas zpříjemnit, připravil SONNENTOR Adventní sadu. Najdete v ní 24 různých druhů čajů v nálevových sáčcích, ukrytých do jednoho balení. Kompozice těch nejoblíbenějších ovocných, bylinných, zelených, černých čajů a čajů s kořením, vám každý den připraví malé překvapení plné chutí a vůní.

Tradice a ruční práce

SONNENTOR si uvědomuje hodnotu ruční práce a tradice. A právě o těchto hodnotách se můžete přesvědčit při výrobě Adventní sady, kdy je využíván velký podíl ruční práce. Jednotlivé sáčky jsou pečlivě skládány šikovnými zaměstnanci do krabiček, tak aby byly pěkně seřazeny od 1 do 24. Nenahraditelná ruční kompletace těchto výrobků umožnuje SONNENTORU ročně zaměstnávat o 12 pracovníků více, a také zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, protože žádný stroj nemůže nahradit lidské oko.

Nechte se inspirovat Adventní sadou, jako vhodným a originálním dárkem, kterým uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Každý den se tak můžete těšit na malé překvapení v podobě různých lahodných čajových směsí.

 

Adventní sada - nechte se unést naší Adventní sadou s 24 vybranými biočaji pro kouzelné chvíle adventu!

Vánoce začínájí v nás samotných. Adventní sada od SONNENTORU ve vánočním kabátku vám pomůže započít tuto rozjímavou cestu. 

V roce 2002 vytvořil SONNENTOR originální čajovou Adventní sadu. Malí a velcí jsou již teď napjatí: v čajovém kalendáři se ukrývá 24 různých čajových sáčků.

Malý příběh velkého adventního kalendáře

V dnešní době už je v době adventu neodmyslitelný. Adventní kalendář ale přitom vznikl v té podobě jak jej známe dnes teprve kolem roku 1920. Ten původní bychom ovšem mohli najít již v období 19. století. Tehdy bylo v prosinci v evangelicky věřících rodinách postupně věšeno na zeď 24 obrázků.

Jednodušší byla varianta, kdy se na zeď nebo dveře namalovalo křídou 24 čárek a děti každý den jednu čárku umazaly. Nebo byla do jesliček pokládána stébla slámy, pro každý den jedno až do štědrého dne. Další formou byly vánoční hodiny nebo adventní svíce, která byla každý den zapálena tak dlouho až do vyhoření vosku k další značce.

První tištěný adventní kalendář byl složen z archů s 24 obrázky k vystřižení a z papírového kartonu s 24 poly k nalepení. Každý den v době adventu směli děti vystřihnout jeden z barevných obrázků a nalepit jej do volného pole. V roce 1908 byl vytištěn tento první, i když ještě neotevírací adventní kalendář.

Zhruba od roku 1920 se objevily první adventní kalendáře s otevíracími okýnky, tak jak je známe nyní. Za druhé světové války byl velký nedostatek papíru a tak vznikl zákaz vyrábět obrázkové kalendáře, slávy adventního kalendáře byl konec. Teprve v poválečném období mohl adventní kalendář navázat na svůj úspěch. Již v roce 1958 vznikl první, čokoládou naplněný, adventní kalendář. 

Čajová adventní sada od SONNENTORU od roku 2002 každoročně těší děti a dospělé od Evropy až po vzdálené Japonsko. 

Produkt SONNENTOR Adventní sada naleznete v naší nabídce.

adventni_sada_sacky