LKVB6 - přírodní spalovač tuku

Pokud si myslíte, že za vaše zdraví jsou zodpovědní lékaři či stát nebo ho mohou změnit tabletky nebo zázračné studánky, a pokud nejste přesvědčeni, že to jsou pouze pomůcky a že rozhodující je změna náplně vaší mysli a vaše činy - nečtěte prosím dále, ale zhotovte si z letáčku vlaštovku. Ani náš přípravek, jakkoliv funkční, vás nespasí. Postavte se do fronty na něco tentokrátzaručeného. Televizní reklama nebo sousedkavševědka vám jistě poradí. Pokud ale chcete dát tělu šanci a podpořit prosté přírodní zákony, čtěte střízlivě dále (bez skepse, ale i bez přílišného nadšení).

Ve firmě KLAS sbíráme zkušenosti s tímto přípravkem již patnáctý rok. Hned zpočátku nás udivila neobyčejně vysoká spokojenost našich zákazníků, která nápadně přerůstala reakce na jakékoliv jiné přípravky.

Přestože i světová výživářská věda účinky látek z LKVB6 uznává a doporučuje, nespokojili jsme se s tímto dvojnásobným ujištěním a poskytli jsme prostor k vyjádření i třetí straně. Dali jsme ještě navíc LKVB6 otestovat několika výborným léčitelům. Reakce všech byla senzační. Jednoznačně, na sobě zcela nezávisle, se shodli na vysokém účinku preparátu. (Zejména ocenili skutečnost, že přípravek sahá až k samým kořenům nemocí – odstraňuje jejich skutečné příčiny a nespokojuje se tedy, jak je běžné u chemických léků, pouze s potlačením příznaků.)

Příznivé hodnocení vědy i léčitelů završil takový nárůst spokojených uživatelů, že jsme před devíti lety uzavřeli smlouvu o výhradním prodeji pro ČR a SR. Reakce spousty uživatelů budí nadšení. Vedeme podrobnou evidenci, a tak můžeme zcela zodpovědně prohlásit, že účinnost preparátu je mimořádně vysoká. Kvalitu přípravku potvrzuje věrnost desetitisíců uživatelů, kteří ho užívají celá léta.

Také nás zpočátku překvapilo množství potíží (letmým pohledem se to hodně podobalo známým bombastickým reklamám), u kterých přípravek pozitivně působil. Úspěchy LKVB6 jsme pochopili s uvědoměním si klíčového významu metabolismu na všechny tělesné funkce. Můžete mít perfektní organismus nebo sebelepší stravu, pokud ale látková výměna nebude v pořádku, budete nemocní a žádné léky nic nevyřeší.

LKVB6 není zázrak, neslibujeme senzační ani zaručené vyřešení vašich problémů. Zdůrazňujeme ale, že tento přípravek zcela přirozenou cestou komplexní úpravy metabolismu navrací tělu ztracenou harmonii.

Bezpochyby proto někdy pozorujeme, jak si jeden uživatel pořídí LKVB6 na hubnutí a zhubne sotva tři kila, přičemž mu ale zmizí úporné bolesti kloubů. Druhý uživatel si pořídí LKVB6 na sennou rýmu, která se jen trochu utlumí, ale nečekaně začne hubnout a nakonec zhubne o 12 kilo. Preparát jako by měl vlastní inteligenci, zabírá nejdříve na nejpotřebnějších místech.

Jak hubneme a nehubneme

Přísná redukční dieta je nejjistější cesta k dalšímu tloustnutí. Proč?

Tukovou buňku nelze vyhladovět. Má jedinou úlohu a tu plní s velkým potěšením – hromadí kalorie, když je tělo nepotřebuje, a uvolňuje, když je potřebuje. Pro ono ukládání a uvolňování tuku potřebuje pomoc mnoha enzymů.

Jsou enzymy, které pomáhají tuk ukládat (lipogenní), a enzymy, které pomáhají tuk uvolňovat (lipolytické). Kouzlo hubnutí spočívá především v tom, mít v buňce více enzymů uvolňujících tuk než enzymů tuk ukládajících. Bohužel, zde nepotěším ženy. Z evolučních důvodů mají totiž tukové buňky větší než muži (hubnou obtížněji a snadněji nabývají váhu zpět), protože ty obsahují více enzymů tuk ukládající. Milé ženy, lačníte-li po pomstě a chcete potrestat viníka – natlučte estrogenu, ženskému pohlavnímu hormonu. Jako by mu nestačilo, že povzbuzuje enzymy ukládající tuk, on, zlomyslník jeden, navádí nejraději k hromadění tuku zrovna na bocích, hýždích a stehnech.

Nyní si patřičně teoreticky vyzbrojeni namodelujeme typickou situaci. (Po celé planetě dochází denně k množství totožných situací. Nepochopím, proč jich dietometr nejvíc naměří v pondělky a na Nový rok.) Osoba, patrně silně motivována (má za sebou dva infarkty nebo se chce zalíbit bubeníkovi z Kamerunu), se rozhodne zase zhubnout. Poučena odborníky (podezírám je, že ztotožňují metabolismus člověka s parním strojem) nebo reklamním článkem (zhubnete za měsíc deset kilo nebo vám vrátíme peníze) si nasadí nějakou redukční dietu. A na to právě tukové buňky čekají. Jakmile totiž tyto potvůrky zjistí, že se omezil přísun kalorií, učiní to, k čemu byly desetitisíce let cvičeny – povolají všechny enzymy ukládající tuk, aby nahromadily železnou zásobu. Metabolismus přejde na úsporný systém. Ať se osoba snaží sebevíc, vyhladovět tukové buňky se jí nepodaří. Zuby nehty drží dietu, ale buňky přitahují více tuku.

Protože neštěstí nechodí samo, největší katastrofou pro hrdinnou osůbku je, že po skončení marného zápasu vzroste ještě více schopnost buněk ukládat tuk. Výzkumy prokázaly, že po skončení redukční diety se zdvojnásobí počet enzymů ukládajících tuky a počet enzymů uvolňujících tuk klesne na polovinu.

Metabolismus bude ještě úspornější. Otužilejší a větší tukové buňky pak už jen čekají na další pondělí. Ze všeho nejvíc si libují v periodickém hubnutí a přejídání. (Nezaměňovat prosím s dobře prováděnou léčbou půstem v odůvodněných případech.)

Ti, kteří funkci metabolismu nepochopí, budou asi muset zbytek života chodit s údivem a závistí kolem štíhlých lidí, jež spořádají i několikrát více oněch nebezpečných kalorií. Ruku na srdce, kolik znáte ze svého okolí oněch věčných zápasitelů s nadváhou? Je podivné, jaká spousta všelijakých diet, návodů, klinik, laboratoří a různých podvodníčků se snaží obejít prosté fyziologické zákony. A je žalostné, kolik lidí jim dennodenně sedá na lep, i když po pouhopouhém promnutí očí mohou ve svém okolí snadno zjistit, že mezi primitivní kalorickou regulací příjmu a výdejem energie existuje něco jako metabolismus. A tam někde mezi jeho spánkem a sprintem se rozhoduje.

Jak hubneme s pomocí LKVB6
Nyní konečně přímo k hubnutí pomocí preparátu LKVB6.

Povšimněte si prosím úžasné harmonické souhry všech účinných látek. (Podobná součinnost nastává samozřejmě i při léčbě dalších obtíží.) Pamatujte, že látky obsažené v přípravku vás prostě tlačí ke zdravé rovnováze. Nic více, ale také nic méně.

LECITIN
Přijímané tuky jsou rychleji přeměňovány v energii

Především obsahem:
a) kyseliny linoleové, která pomáhá spalovat tuky a zároveň slouží k výrobě kyseliny arachidonové (blíže u B6),
b) inositolu a cholinu, které uvádějí do pohybu tuky určené ke spalování.

Již usazený tuk postupně mizí, a to především z nežádoucích míst. Díky své pozoruhodné emulgační schopnosti lecitin zmenšuje velikost tukových částic. Tuto schopnost můžeme zjednodušeně připodobnit k pracím práškům rozpouštějícím špínu.

Odvádí nadbytečnou tekutinu z tkání.

Obsahuje velké množství draslíku a ten zeštíhluje.

Snižuje škodlivě nadbytečnou hladinu estrogenu u žen.

Inosinem obsaženým v lecitinu. O vlivu nadbytečného estrogenu (ženského hormonu) na tvrdošíjnost tukové buňky jsme již četli v části o redukčních dietách.

KELP
Léčí náchylnost k tloustnutí (tzv. hypotyreózu)

Hypotyreóza, což je nedostatečná činnost štítné žlázy, je velmi rozšířená hlavně mezi ženami. Takoví lidé pak tloustnou (nebo i hubnou) zdánlivě bez příčiny, zatímco jejich okolí jí podstatně více bez váhového přírůstku. Za všechno opravdu nemohou kalorie.

Mořská řasa typu KELP dodává tělu přirozeným způsobem potřebný jód. Napravuje tím porušenou funkci štítné žlázy. Otylí lidé s touto poruchou pak najednou jakoby zázrakem konečně hubnou a nezdravě hubení mohou přibrat. (Trochu odborněji: z hormonu štítné žlázy tyroxinu se v játrech vyrábí trijódtyronin (T3). Ten je velmi účinnou látkou zvyšující metabolický obrat. Tyroxin ovšem není funkční bez vitaminů B6 a C.)

Zbývá snad ještě doplnit, že toxický účinek přírodního jódu nebyl dosud uveden. Zato běžný jód nesprávně užívaný může být velmi nebezpečný.

Podporuje činnost iontových pump, a tím udržuje energetický výdej.

Nechceme vám zde vykládat o zahradní pumpě pana Jonta. Půjde o docela malinkaté pumpičky. Každá naše buňka má aparát (pumpu), který do ní vhání nebo z ní vypuzuje prvky. Na tuto činnost je třeba energie. U obézních se výdej této energie snižuje zeslabením činnosti těchto pump. Časem pak dochází k ukládání tuku. Činnost některých pump podporuje trijódtyronin (viz předchozí bod).

Zrychluje metabolismus (i spalování tuků). Tak se více potravy přemění na pouhou energii

Zvyšuje se tělesná teplota a dochází k úbytku váhy. Nastává prostě opačný proces než u živočichů při zimním spánku.

Snižuje hladinu estradiolu (druh estrogenu)

Nezapomněli jste ještě? Estrogen učí tukovou buňku ukládat tuk, a navíc bez souhlasu nositele vykrmuje tukové buňky na stehnech, hýždích a bocích. (Nadbytek estradiolu zvyšuje riziko rakoviny prsu a dělohy.)

JABLEČNÝ OCET

Způsobuje intenzivní spalování potravy

Zvyšuje hladinu kyslíku v krvi. Podobně jako při dmýchání vzduchu do pece spálí se i zde více potravy. Ta se pak již nemůže usazovat na oněch místech, kde nepůsobí hezky ani zdravě.

Reguluje tělní tekutiny

Udržuje velmi důležitou rovnováhu sodíku a draslíku. (Ta ovlivňuje mimo jiné i krevní tlak.)

Zkracuje dobu potravy ve střevech

Posiluje totiž trávení a současně ničí hnilobné bakterie ve střevech. Díky tomu potrava proběhne tělem i několikrát rychleji. Dovedete si např. představit, jak velké množství energie z trávené potravy si střeva odeberou za obvyklé dva dny a o kolik méně naproti tomu stihnou za cca 10 hodin?

VITAMIN B6

Kontroluje obezitu

Přeměňuje kyselinu linoleovou na kyselinu arachidonovou. Ta jako aktivnější nenasycená mastná kyselina podstatně zvyšuje spalování nasycených tuků (viz poznámka ke KLÍČKOVÉMU OLEJI).

Řídí nespočetné metabolické funkce

Působí jako koenzym, který se slučuje s obrovským množstvím enzymů. Enzymy jsou naprosto nezbytné pro trávení potravy. Část z nich, řízená B6, přímo rozkládá tuky.

Pomáhá v játrech při výrobě L-karnitinu

L-karnitin je v poslední době velmi populárním prostředkem užívaným osobami s nadváhou, sportovci a jinými. (Přináší mj. mastné kyseliny mitochondriím ke spálení.)

K filozofii" LKVB6 (možná jste ji už postřehli) patří, že umožní tělu samo si potřebný karnitin vytvořit. Nemusíme mu ho tedy uměle dodávat až do konce života v tabletách jako obdobné spalovače tuku.

Jak snižujeme cholesterol
LECITIN
Rozpouští nebezpečné usazeniny cholesterolu

Díky své emulgační schopnosti (viz hubnutí – Lecitin). Detergentní (prací, čisticí) účinky lecitinu usnadňují přenos cholesterolu krví, aniž by ucpával cévy. Lipoproteiny z lecitinu totiž rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i těmi nejjemnějšími cévami. Záslužnou práci konají i esenciální mastné kyseliny (především kys. linolová), které podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mimo jiné např. i srdečním záchvatům a arterioskleróze.

Zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu (HDL) a snižuje hladinu zlého (LDL)

Především obsahem cholinu a inositolu. Nutno ovšem dodat, že zde pomáhají i v lecitinu obsažené mastné kyseliny.

KELP
Brání ve střevech návratu cholesterolu do krve

Obsahuje speciální vlákninu, která ve střevech doslova obaluje kuličky cholesterolu, a tím zabraňuje jejich zpětné absorbci.

Spaluje přebytečný tuk a tím zabraňuje hromadění cholesterolu

VITAMIN B6
Nedostatek vyvolává vyšší hladinu cholesterolu

B6 působí jako koenzym složitého mechanismu metabolismu mastných kyselin a fosfolipidů.

Jak čistím játra
Nyní alespoň heslovitě přistoupíme k zvláště významným účinkům LKVB6 – k jeho schopnosti výrazně zlepšovat všechny funkce jater. Ten, kdo zná funkce jater – této grandiózní chemické laboratoře - pochopí, proč našim uživatelům mohou mizet bolesti kloubů, kožní nemoci, celková únava, alergie atd., a proč si tento přípravek tolik oblíbili i lidé napohled zcela zdraví.

LECITIN
Brání tukové degeneraci, cirhóze a nádorům jater

Především obsahem cholinu. (Účinky souvisí s tím, co jsme si už řekli o úloze lecitinu při hubnutí a snižování cholesterolu.)

Tvoří 73 % objemu potřebného tuku v játrech

K tomu snad není nutno nic dodávat.

KELP
Zbavuje játra otravy olovem

Alginát sodný, obsažený v kelpu, se slučuje s olovem, které je pak vyloučeno trávicím traktem. (Nejen olovo, ale i kadmium a další jedy jsou pacifikovány také lecitinem.)

JABLEČNÝ OCET
Dodává draslík nemocným játrům

Při jaterních poruchách je třeba dodávat více draslíku. Při nedostatku dochází k narušování nervových impulsů, porušuje se vylučování inzulínu a činnost ledvin. Poškozuje se rovnováha mezi sodíkem a draslíkem i mezi zásadami a kyselinami v těle. Objevují se otoky, vysoký krevní tlak, revmatismus, slabost, narušuje se srdeční rytmus.

Usnadňuje detoxikaci těla

Opět vše umožňuje vysoký obsah draslíku. Ten se účastní odstraňování odpadových látek z těla. Jak by to asi vypadalo ve vašem bytě, kdybyste třeba jen rok nevynášeli odpadky?

Hlavní účinky:

 • Brzdí vznik rakoviny - vylučuje rakovinotvorné látky
 • Snižuje vysokou hladinu cholesterolu
 • Posiluje trávení a krevní oběh
 • Je zdatným pomocníkem při léčbě alergií
 • Posiluje paměť a nervy
 • Mnohdy pomůže rozpustit ledvinové kameny
 • Blahodárně působí při léčení ekzému a lupenky
 • Zabraňuje tvorbě žlučových kamenů
 • Účinný při bolestech kloubů, revmatismu a otocích
 • Výrazně podporuje hubnutí – rozpouští podkožní tuk
 • Brzdí kažení zubů a osteoporózu
 • Předchází a léčí infekce (hl. krku, ucha, nosu aj.)
 • Stimuluje tvorbu svalové hmoty
 • Čistí játra a krev
 • Snižuje únavu, dodává energii
 • Může zastavit (nebo zpomalit) padání vlasů
 • Odstraňuje hnití ve střevech
 • Stimuluje funkci štítné žlázy
  Dávkování
  Doporučujeme vám toto dávkování:

Základní použití 1 tbl. denně.
Někomu pomáhá vyšší dávkování, např. 3x denně 1/2 tbl.
Zesílené použití (např. při hubnutí, cca 2-3 měsíce v roce) 3-4x denně 1 tbl.
Udržovací dávka (pro prevenci, očistu organismu, udržování váhy, při zvýšené tělesné i duševní námaze) 3x denně 1 tabl. (ob týden)
Dětem od tří let (mladším po poradě s lékařem) 3x denně cca 1/4 tbl.
V případech vyššího dávkování, onemocnění štítné žlázy a Parkinsovy nemoci konzultujte s odborníkem. Nejúčinnější je aplikace tablet rovnoměrně rozložených během dne. Užíváme k jídlu (není nezbytné). Přípravek lze užívat nepřetržitě. (Doporučujeme zařazovat cca desetidenní přestávky.)

Online prodej LKVB zde