DOPRAVA ZDARMA! Stačí mít v košíku alespoň jeden produkt od Barny´s.

Očistěte své tělo pomocí Neera detox a zlepšete své zdraví: vše, co potřebujete vědět

Co je Neera detox kúra?

Neera detox kúra je detoxikační program, který se zaměřuje na obnovu optimálního zdraví těla. Tento program obsahuje pouze přírodní složky a žádné umělé přísady, barviva nebo konzervanty. Je to bezpečná a prověřená detoxikační kúra, pokud se provádí podle návodu.

Když se rozhodnete pro Neera detox kúru, nejprve se musíte odlehčit od stravy po několik dní. Poté musíte každý večer začít brát dvě tablety Triphaly a zavést pitný režim čisté nesycené vody. Další fází je vyloučení veškeré pevné stravy a pití pouze Nápoje NEERA®, čisté vody a bylinných čajů. Ráno musíte vypít teplou slanou vodu a každý večer zapijete dvě tablety Triphaly. Po skončení kúry se musíte pomalu vrátit zpět k běžné stravě během několika dní a pokračovat v užívání dvou tablet Triphaly, dokud nedojdete k celkovému spotřebování balení.

Tento detoxikační program očistí nejen trávicí systém, ale také ledviny, játra, kůži, pleť a lymfu. Je založen na ájurvédských principech, které určují délku a průběh kúry. Neera detox kúra poskytne vašemu tělu prostor a podporu k důkladné očistě. Vynecháním pevné stravy tělo dostane prostor zaměřit všechny své síly na očistu a Nápoj NEERA® mu poskytne podporu v podobě dobře vstřebatelné energie a dalších složek podporujících Neera detox kúra je speciální druh výživné detoxikační diety, která poskytuje tělu nezbytné živiny pro pohotovostní fungování a umožňuje snadné odvykání pevné stravy. Na rozdíl od skutečného půstu, při níž se pije pouze voda, tělo během Neera kúry Hubnutí u detoxikacedostává denně 400-500 kalorií bohatých na minerály, stopové prvky a jednoduché cukry. Půst je doporučován jako prostředek, který podporuje autolýzu, což znamená rozklad buněk a tvorbu nových buněk a odstranění mrtvých a poškozených buněk. Nicméně, pojmem "půst" se často označují i diety, při nichž se konzumují pouze tekutiny, jako jsou zeleninové šťávy nebo nápoje bohaté na živiny. Odborníci pak používají termín "krátkodobé omezení kalorického příjmu" v souvislosti s tekutými dietami jako alternativou k skutečnému půstu. uvolnění toxinů.

Hubnutí je také součástí detoxikace. Velká část nadváhy bývá způsobena nahromaděnými toxiny a nestravitelnými částmi potravy. Tyto zátěže odcházejí z těla během NEERA® detox kúry. Během týdenní kúry může dojít k úbytku váhy o 3-5 kg.

Je třeba si uvědomit, že Neera detox kúra není určena pro každého. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, měli byste se nejprve poradit s lékařem. Také je důležité dodržovat návod a nepřeskakovat žádnou fázi kúry.

Vznik, vývoj a současnost

Neera detox kúra vychází z tzv. „Citrónové diety“, kterou v 40. letech 20. století vymyslel naturopat Stanley Burroughs pro své pacienty trpící žaludečními vředy a trávicími potížemi. Původní javorový sirup v této dietě však neobsahoval dostatek minerálů a stopových prvků potřebných pro Neera kúru, i když byl důležitým zdrojem glukózy, která se velmi dobře vstřebává. Proto hledali lékaři specializující se na ájurvédskou medicínu a přírodní léčbu alternativu a našli ji v palmových sirupech z jihovýchodní Asie, které se využívají v praxi ájurvédských lékařů na Sri Lance a v Indii. Tím vznikl ideálně vyvážený Neera sirup, který obsahuje směs javorového a čtyř druhů palmových sirupů.

Principy Neera Detox kúry

Neera detox kúra je speciální druh výživné detoxikační diety, která poskytuje tělu nezbytné živiny pro pohotovostní fungování a umožňuje snadné odvykání pevné stravy. Na rozdíl od skutečného půstu, při níž se pije pouze voda, tělo během Neera kúry dostává denně 400-500 kalorií bohatých na minerály, stopové prvky a jednoduché cukry. Půst je doporučován jako prostředek, který podporuje autolýzu, což znamená rozklad buněk a tvorbu nových buněk a odstranění mrtvých a poškozených buněk. Nicméně, pojmem "půst" se často označují i diety, při nichž se konzumují pouze tekutiny, jako jsou zeleninové šťávy nebo nápoje bohaté na živiny. Odborníci pak používají termín "krátkodobé omezení kalorického příjmu" v souvislosti s tekutými dietami jako alternativou k skutečnému půstu.

"Základními příčinami nemoci jsou nevhodná strava, neodpovídající fyzické cvičení, negativní mentální přístupy a nedostatek duchovního naladění, které v kombinaci vytvářejí toxicitu v našem těle. Odstranění příčiny nemoci je jedinou cestou k vyléčení a zdraví."

Stanley Burroughs, tvůrce původního receptu pro NEERA Detox kúru.

Půst nejen detoxikuje, ale také odbourává nadbytečnou tkáň – tuk, abnormální buňky, ateromatózní strupy a vředy… a uvolňuje nemocnou tkáň a její buněčné produkty do krevního řečiště, odkud jsou vyloučeny. Toxické a nežádoucí látky kolují v našem krevním řečišti a lymfatickém oběhu a jsou ukládány do tukových zásob a jiných tkání. Důležitým faktorem detoxikační diety je mobilizace a vyloučení toxinů z jejich úložišť."

Joel Fuhrman, M.D., Fasting and Eating for Health.

Účinky Neera Detox

  1. obnova rovnováhy v organismu,
  2. odplavení nahromaděných toxinů,
  3. pročištění těla i mysli,
  4. příliv čerstvé energie,
  5. zlepšení trávení a funkce čistících orgánů,
  6. vyčištění pleti,
  7. zpevnění vlasů a nehtů,
  8. úbytek nadváhy a odpočinek pro zažívací a vstřebávací mechanismy.

Kúra se zaměřuje na dodávání tělu nezbytných živin pro pohotovostní fungování a podporuje autolýzu, což znamená rozklad buněk pomocí enzymů a rychlou tvorbu nových buněk. Snížení nadváhy je vedlejším účinkem kúry, která pomáhá organismu najít svou přirozenou rovnováhu a smysl pro zdravou a vyváženou stravu. Kúra může také podpořit proces uzdravení a zmírnit příznaky některých nemocí.

Složky Neera detox kúry

Návod na přípravu dvou litrů Neera nápoje je následující:

Do 1,7 litrů čisté vody přidejte 1,5 dcl Neera sirupu a 1,5 dcl čerstvě vymačkané citrónové šťávy a špetku kayenského pepře.

Nejprve přidejte sirup a pepř a poté zalijte citrónovou šťávou, aby se uvolnily žádané látky a pepř neplaval na povrchu a nevyvolával dráždivý kašel. Nakonec můžete upravit množství citrónové šťávy a vody podle své chuti. 

Citrónová šťáva je dlouhodobě využívána pro své léčebné účinky, mimo jiné pomáhá tělu rozkládat tuky a hlen a obsahuje mnoho antioxidantů, vitamínu C a enzymů.

Kayenský pepř pomáhá čistícím účinkům citrónové šťávy a zrychluje tělní oběh.

Voda je nezbytnou součástí Nápoje Neera, protože dopravuje živiny do těla a odplavuje toxiny.

Triphala při Neera detox kúře pomáhá rozhýbat střeva a vyloučit usazené zbytky v nich.

Epsomská sůl může být použita k relaxaci a detoxikaci těla při koupeli nebo jako projímadlo, pokud jiné metody nezafungují.

Náš tip:

Po skončení Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Rozmíchejte si jej po ránu ve vodě nebo džusu, vždy se lépe vstřebává nápoj teplý než studený, nebo si jej přimíchejte do ranní obilné kaše.