Nastartujte hubnutí a očistěte své tělo s Neera detox: vše, co potřebujete vědět

Lednová předsevzetí často spočívají ve zlepšení zdraví a kondice. Neera detox Vám pomůže udělat první krok k odlehčení těla po často náročném zimním období plném oslav, jídla a pití, které náš organismus nadměrně zatěžuje. Tato unikátní kúra nejenže podporuje detoxikaci a tím dokáže nastartovat metabolismus ke zdravému hubnutí, ale také dodává tělu potřebné živiny pro optimální fungování.

Co je Neera detox kúra?

Neera detox kúra je inovativní detoxikační program, který se zaměřuje na obnovení optimálního zdraví těla. Co dělá tento program jedinečným, je jeho zcela přírodní složení, které neobsahuje žádné umělé přísady, barviva ani konzervanty. Jedná se o bezpečnou a osvědčenou detoxikační kúru, pokud je prováděna podle návodu.

Když se rozhodnete pro Neera detox kúru, nejprve budete po několik dní volit lehčí stravu. Poté každý večer začnete brát dvě tablety Triphaly a zavedete pravidelný pitný režim, který bude sestávat z čisté neperlivé vody. Další fází je vyloučení veškeré pevné stravy a pití pouze Nápoje NEERA®, čisté vody a bylinných čajů. Ráno budete pít teplou slanou vodu a každý večer si dáte dvě tablety Triphaly. Po skončení kúry se budete pomalu v průběhu několika dnů vracet zpět k běžné stravě a pokračovat v užívání dvou tablet Triphaly, dokud nespotřebujete celé balení.neera4

Zbavte se toxinů a posilněte imunitu

Tento účinný detoxikační program je zaměřen na kompletní očistu těla, nejen trávicího systému, ale také ledvin, jater, kůže, pleti a lymfatického systému. Jeho základy spočívají v ájurvédských principech, které určují správnou délku a průběh kúry. Neera detox kúra poskytuje vašemu tělu prostor a podporu k důkladné očistě.

Jednou z hlavních výhod tohoto programu je vynechání pevné stravy, což dává tělu možnost zaměřit veškerou svou energii na očistu. Nápoj NEERA®, který je nedílnou součástí kúry, poskytuje tělu dobře vstřebatelnou energii a další prospěšné složky, které mu dodávají podporu během celého procesu.

Díky Neera detox kúře se vaše tělo zbaví nahromaděných toxinů a odpadních látek, čímž se podpoří zdraví trávicího systému a dalších důležitých orgánů. Kromě toho se kúra zaměřuje na očistu kůže a pleti, což vám přinese zářivý a zdravý vzhled. Očista lymfatického systému je také důležitou součástí programu, jelikož lymfa hraje klíčovou roli v imunitním systému a odstraňování toxických látek z těla.

Neera detox kúra je tak dokonalým způsobem, jak poskytnout vašemu tělu prostor a podporu, kterou potřebuje k důkladné očistě. Přináší vám výhody ájurvédských principů a nabízí cestu ke zdravějšímu a vitalitou nabitějšímu životu.

Alternativa k půstu: Pročištění těla bez nedostatku živin

Neera detox kúra je zvláštním typem výživné detoxikační diety, která dodává tělu nezbytné živiny pro bezproblémové fungování a usnadňuje přechod od pevné stravy. Na rozdíl od pravého půstu, při kterém se pije pouze voda, tělo během Neera kúry získává denně 400-500 kalorií plných minerálů, stopových prvků a jednoduchých cukrů. Půst je doporučován jako prostředek, který podporuje autolýzu, což znamená rozklad buněk, tvorbu nových buněk a odstranění mrtvých a poškozených buněk.

Nicméně, termín "půst" se často používá i pro diety, při kterých se konzumují pouze tekutiny, jako jsou zeleninové šťávy nebo nápoje bohaté na živiny. Odborníci pak v souvislosti s tekutými dietami používají termín "krátkodobé omezení kalorického příjmu" jako alternativu k pravému půstu.

Je důležité si uvědomit, že Neera detox kúra je vyváženou variantou, která poskytuje tělu dostatek živin pro správnou funkci a zároveň umožňuje očistu. Tím se liší od tradičního půstu, který může být pro tělo náročnější. Neera detox kúra je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyčistit své tělo, ale zároveň potřebují dostatek živin pro energii a vitalitu.
neera3

Neera kúra: Spojuje účinnou detoxikaci s úbytkem váhy pro zdravější já

Součástí detoxikace je také proces hubnutí. Často se ukazuje, že značná část nadbytečné váhy je způsobena nahromaděnými toxiny a nestrávenými částmi potravy v těle. Tyto zátěže se postupně uvolňují a odstraňují během NEERA® detox kúry. Během jednoho týdne této kúry je možné dosáhnout ztráty váhy v rozmezí 3-5 kg.

Je však důležité si uvědomit, že Neera detox kúra není vhodná pro každého. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, je vždy vhodné se nejprve poradit s lékařem. Důležité je také dodržovat přesný návod a nepřeskakovat žádnou fázi kúry, abyste dosáhli optimálních výsledků a zároveň udrželi vaše zdraví a pohodu.

Vznik, vývoj a současnost

Neera detox kúra vychází z konceptu tzv. "Citrónové diety", kterou naturopat Stanley Burroughs vyvinul pro své pacienty s žaludečními vředy a trávicími potížemi již v 40. letech 20. století. Původní verze této diety využívala javorový sirup, který poskytoval glukózu jako důležitý zdroj energie, avšak nedostatečně zajišťoval potřebné minerály a stopové prvky pro Neera kúru.

Lékaři specializující se na ájurvédskou medicínu a přírodní léčbu se proto začali hledat alternativní zdroje a objevili palmové sirupy ze jihovýchodní Asie, které se běžně používají v ájurvédské praxi na Sri Lance a v Indii. Tím vznikl ideálně vyvážený Neera sirup, který je směsí javorového sirupu a čtyř různých druhů palmových sirupů. Díky této kombinaci je zajištěna optimální výživa pro tělo během Neera kúry.

Tento vývoj přispěl k vylepšení a přizpůsobení původní Citrónové diety, čímž vznikla Neera detox kúra s vyváženou a účinnou směsí sirupů, která nabízí tělu potřebné živiny pro detoxikaci a obnovu zdraví.

Principy Neera Detox kúry

Neera detox kúra je jedinečnou formou detoxikační diety, která dodává tělu všechny nezbytné živiny pro optimální fungování a zároveň usnadňuje přechod od běžné stravy. Na rozdíl od tradičního půstu, kdy se omezuje pouze na vodu, Neera kúra poskytuje tělu denně 400-500 kalorií plných minerálů, stopových prvků a jednoduchých cukrů.neera5

Půst je známý jako prostředek, který podporuje autolýzu - rozklad buněk, tvorbu nových buněk a eliminaci těch mrtvých či poškozených. Nicméně, slovo "půst" se často používá i pro diety, při kterých se konzumují pouze tekutiny, jako jsou zeleninové šťávy či výživné nápoje. Odborníci v takovém případě preferují termín "krátkodobé omezení kalorického příjmu" jako alternativu ke skutečnému půstu.

Neera detox kúra představuje zajímavou možnost pro ty, kteří chtějí pročistit své tělo a zároveň se vyhnout drastickým omezením jídla. Tato dieta nabízí dostatečný přísun výživných látek, které jsou nezbytné pro správné fungování organismu, a zároveň podporuje proces detoxikace. Je to skvělý kompromis mezi účinnou detoxikací a udržením životně důležitých živin.

"Základními příčinami nemoci jsou nevhodná strava, neodpovídající fyzické cvičení, negativní mentální přístupy a nedostatek duchovního naladění, které v kombinaci vytvářejí toxicitu v našem těle. Odstranění příčiny nemoci je jedinou cestou k vyléčení a zdraví."

Stanley Burroughs, tvůrce původního receptu pro NEERA Detox kúru.

"Půst nejen detoxikuje, ale také odbourává nadbytečnou tkáň – tuk, abnormální buňky, ateromatózní strupy a vředy… a uvolňuje nemocnou tkáň a její buněčné produkty do krevního řečiště, odkud jsou vyloučeny. Toxické a nežádoucí látky kolují v našem krevním řečišti a lymfatickém oběhu a jsou ukládány do tukových zásob a jiných tkání. Důležitým faktorem detoxikační diety je mobilizace a vyloučení toxinů z jejich úložišť."

Joel Fuhrman, M.D., Fasting and Eating for Health.

Účinky Neera Detox

 1. obnova rovnováhy v organismu,
 2. odplavení nahromaděných toxinů,
 3. pročištění těla i mysli,
 4. příliv čerstvé energie,
 5. zlepšení trávení a funkce čistících orgánů,
 6. vyčištění pleti,
 7. zpevnění vlasů a nehtů,
 8. úbytek nadváhy a odpočinek pro zažívací a vstřebávací mechanismy.

Tato kúra se zaměřuje na poskytování tělu nezbytných živin pro jeho optimální fungování a podporuje proces autolýzy, který zahrnuje rozklad buněk pomocí enzymů a rychlou tvorbu nových buněk. Snížení nadváhy je vedlejším účinkem této kúry, která pomáhá tělu nalézt svou přirozenou rovnováhu a obnovit zdravý vztah k vyvážené stravě. Kromě toho má kúra potenciál podpořit proces uzdravení a zmírnit příznaky určitých onemocnění.

Složky Neera detox kúry

Návod na přípravu dvou litrů Neera nápoje je následující:

Do 1,7 litrů čisté vody přidejte 1,5 dcl Neera sirupu a 1,5 dcl čerstvě vymačkané citrónové šťávy a špetku kayenského pepře.

Nejprve přidejte sirup a pepř a poté zalijte citrónovou šťávou, aby se uvolnily žádané látky a pepř neplaval na povrchu a nevyvolával dráždivý kašel. Nakonec můžete upravit množství citrónové šťávy a vody podle své chuti. 

 • Citrónová šťáva je dlouhodobě využívána pro své léčebné účinky, mimo jiné pomáhá tělu rozkládat tuky a hlen a obsahuje mnoho antioxidantů, vitamínu C a enzymů.
 • Kayenský pepř pomáhá čistícím účinkům citrónové šťávy a zrychluje tělní oběh.
 • Voda je nezbytnou součástí Nápoje Neera, protože dopravuje živiny do těla a odplavuje toxiny.
 • Triphala při Neera detox kúře pomáhá rozhýbat střeva a vyloučit usazené zbytky v nich.
 • Epsomská sůl může být použita k relaxaci a detoxikaci těla při koupeli nebo jako projímadlo, pokud jiné metody nezafungují.

Náš tip:

Po skončení Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Rozmíchejte si jej po ránu ve vodě nebo džusu (vždy se lépe vstřebává nápoj teplý než studený), nebo si jej přimíchejte do ranní obilné kaše.

Zkušenosti zákazníků s kúrou Neera Detox:

"Neeru používám již dva roky, k očištění těla vždy na jaře a na podzim. Úplně skvělý 10 denní detox, který mé tělo ozdraví a očistí. Už bych nepoužívala nikdy nic jiného navíc, když při tom jdou kila dolů:)"

"Spokojenost, měla jsem 7 denní kůru a fakt jsem to v pohodě vydržela a ani chutě nebyli. Tyto očisty vřele doporučuji. Člověk se cítí líp a úbytek váhy je skvělý bonus."

"Produkt jsem si vybrala na doporučení své kamarádky, u které jsem viděla velkou změnu na váze. Potvrdila mi, že se cítí skvěle po detoxu a že tím její hubnutí neskončilo, protože po detoxu jí váha stále ubývá. Já mám dnes první den kdy můžu zase jíst, tak jsem zvědavá jak to půjde dál. Velmi rychlé dodání. Eshop sliboval do druhého dne, v případě že objednávka dojde do 12,00... A opravdu dodrželi své slovo NEERA mi přišla již druhý den."

"Velká spokojenost, jen si člověk musí zvyknout na tu chuť, měla jsem 10ti denní kůru, hlad se nedostavil. Očistu budu za půl roku opakovat."

Další recenze najdete ZDE.