Kvůli vašemu velkému zájmu může dojít ke zpoždění doručení vašich objednávek o 1 až 3 pracovní dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Ovocňák Ovocné plátky Adventní kalendář 240 g

100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce. To bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší.

24 okének vždy s jiným ovocným plátkem, je tím správným dárkem od Mikuláše :)

  • 399 Kč 20 Kč –5 %
  • Na dotaz
379 Kč
Kategorie: Tyčinky
 

100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce. To bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou BEZ přidaného cukru, konzervace, barviv, aroma a dalších nesmyslů. Na 20g plátků bylo potřeba 120g pyré, které jsme získali ze 160g čerstvého ovoce.

24 okének vždy s jiným ovocným plátkem, je tím správným dárkem od Mikuláše :)

Složení:

  • 3× jablko-hruška – 80% jablečná a 20% hrušková dřeň
  • 3× jablko-jahoda – 80% jablečná a 20% jahodová dřeň
  • 3× jablko-malina – 80% jablečná a 20% malinová dřeň
  • 3× jablko-meruňka – 80% jablečná a 20% meruňková dřeň
  • 3× jablko-černý rybíz – 80% jablečná a 20% rybízová dřeň
  • 3× 100% jablko – 100% jablko
  • 3× jablko-švestka – 80% jablečná a 20% švestková dřeň
  • 3× jablko-višeň – 80% jablečná a 20% višňová dřeň

Balení:

24 × 10 g

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SH Avatar autora | 20.11.2021
Keďže Advent ešte ani nezačal, ťažko produkt hodnotiť. Na pohľad pekný, veľký a dúfajme že aj chutný kalendár.
5
Avatar autora | 7.10.2021
objednala jsem pro vnoučata, podobné výrobky jsou velmi dobré

ovocnak-logoMyšlenka produkovat čistý ovocný mošt vznikla v naší rodinné firmě už v roce 2011, jako reakce na nedostatek českých kvalitních produktů a na znehodnocování jména výrobců kvalitních surovin a produktů v zemědělské prvovýrobě. Zároveň se snahou nabídnout kvalitní potravinu zdravě uvažujícím lidem.

Region Bílých Karpat, kde se moštárna nachází, je velmi charakteristický svou rozmanitostí fauny i flóry. V nejnižších polohách se nacházejí úrodné půdy pro náročné hospodářské plodiny, na jižních svazích se daří vinné révě a ovocným stromům a v nejvyšších polohách už naleznete pouze pastviny pro ovce. Nejtypičtějším ovocem pro tento kraj je švestka obecná.

Suroviny pro tvorbu moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Celoroční dodávku moštů jsme schopni zajistit díky skladování jablek ve skladech ULO (ultra low oxygen) bez přístupu vzduchu. Měkké ovoce, které nestihneme zpracovat, zamrazíme a postupně zpracováváme až do další sezóny. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.