Akce Tip

Rabenhorst 5 denní detoxikační kúra

  • 1 z 3

Očišťující kúra k detoxikaci organismu. V pěti dnech se přirozenou cestou zbavíte zbytků potravy, které jsou usazeny v kličkách střev. Tělo si krásně odpočine od nezdravé životosprávy a nabudí se opět k životu.

  • 1 199 Kč 404 Kč –33 %
  • (>10 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 26.7.2024
795 Kč
Kategorie: Detoxikace organismu
 

Rabenhorst je 5 denní kúra, která je určená k účinnému očištění organismu díky ovocným a zeleninovým šťávám. Kúra je vhodná pro vegany a vegerariány. V pěti dnech se přirozenou cestou zbavíte zbytků potravy, které jsou usazeny v kličkách střev. Tělo si krásně odpočine od nezdravé životosprávy a nabudí se opět k životu. Doporučujeme dodržet pořadí šťáv.

Výroba:

Více než 100 let znalostí o řemesle odšťavňování se odráží v Rabenhorst kvalitě v každém směru a kroku. Proto je zaručena konzistentnost, od pečlivého výběru surovin, průběžné kontroly kvality až po jemné lahvování. To vše zaručuje vysoký standard kvality, který můžete ochutnat.

Složení:

Bio Pšeničná šťáva, Bio Zeleninová šťáva, Ananasová šťáva, Bio Šťáva z červené řepy, Bio Mrkvová šťáva

Dávkování:

1. den BIO Pšeničná tráva; 2. den BIO Zeleninová šťáva; 3. den Ananasová šťáva; 4. den BIO Šťáva z červené řepy; 5. den BIO Mrkvová šťáva

Dietetička Klima Anita sestavila přípravu na odlehčení organizmu s RABENHORST zeleninovými a ovocnými šťavami. Doporučujeme dodržet pořadí šťáv. V období detoxikace je velmi důležitý pitný režim. Doporučujeme alespoň 2-3 litry denně. Před zahájením kůry (v případě nemoci) se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pořadí šťáv dodržujte!

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Upozornění:

Před vypitím protřepte. Po otevření skladujte v chladu maximálně 5 dní.  Vhodné pro vegany a vegetariany.

Země původu:

Německo

Náš tip:

Po skončení detoxikační kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolismu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Rozmíchejte si jej po ránu ve vodě nebo džusu, vždy se lépe vstřebává nápoj teplý než studený, nebo si jej přimíchejte do ranní obilné kaše.

V naší nabídce naleznete také další produkty podporující detoxikaci organismu.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Z Avatar autora 5denní kúra 3.4.2022 14:34
Dobrý den, opravdu se v této kúře konzumuje i žitný chléb v tomto množství? A mělo by se tak dělat každý z těch 5ti dnů? Děkuji
Odpovědět
P Avatar autora 5denní kúra 4.4.2022 12:11
Děkujeme Vám za dotaz, ano doporučení ohledně kombinace a dávkování v popisu produktu jsou platné.
Přidat hodnocení
5
24x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 17.7.2024
Zde nejlepsi cena. Detox uz znam, mam podruhe. Stavy jsou vyborne (jen zeleninova je neprijemna, ale da se ohrat jako polevka) 😊 5dnu se urcite da vydrzet
5
HP Avatar autora | 18.4.2024
Dobré štávy a spokojenost.Cítila jsem se dobře a kúru budu určitě opakovat.
1
Avatar autora | 10.8.2023
Nejsem spokojena.
5
JP Avatar autora | 16.6.2023
Výborné! Účinek se dostavil přesně podle mého očekávání. 5ti denní kůra naprosto stačila. 👍🏼 A hlavně jsem neměla hlad, což je pro mě zásadní.
5
IR Avatar autora | 8.4.2023
Doporučuji, 5 dní jsem vydržela jen pít šťávy a jíst chleba
5
TN Avatar autora | 22.10.2022
Naprostá spokojenost - opakuji 2x ročně, vždy jaro/podzim
5
LP Avatar autora | 26.8.2022
výborné chuťově, doporučuji
5
M Avatar autora | 12.5.2022
Zatím velká spokojenost s detoxikační kúrou. Cítím, že produkt plní mé očekávání dobít energii. Už po dvou dnech užívání pociťuji změnu. Šťávy jsou velmi chutně. Doporučila jsem dál a vyzkouším i další produkty od Rabenhorstu.
5
MJ Avatar autora | 19.4.2022
Jsem příjemně překvapena, šťávy jsou chutné a za celých pět dní sem neměla pocit hladu.
5
MM Avatar autora | 2.1.2022
Chutné šťávy
5
DK Avatar autora | 9.3.2020
Velmi
5
HM Avatar autora | 31.10.2019
Velice, tuto kúru absolvujeme k naprosté spokojenosti 2x do roka.
5
AB Avatar autora | 11.4.2019
Kupuji již několik let,je to vynikající, vřele doporučuji. Vždy se po 5 dnech užívání cítím lépe, plná energie. :)

rabenhorst_logoNení žádným tajemstvím, jakou jedinečnou chutí se pyšní naše ovocné šťávy Rabenhorst. Mají svoji jedinečnou chuť, jsou naprosto nedotčené a to je výsledek mnohaletých zkušeností. Za posledních 100 let jsme získali ty nejlepší suroviny, které zpracováváme s maximální pečlivostí a chceme vytvořit výjimečně vynikající ovocné šťávy a nektary. Aby byla zaručena prémiová kvalita ovocných šťáv Rabenhorst, jsou naše pokyny pro pořizování surovin daleko nad rámec zákonných předpisů. V této souvislosti je pro nás důležité, že syrové produkty byly pěstovány v co největší možné míře a pokud je to možné v BIO kvalitě. Používáme jen nejvyšší kvalitu ovoce, i když - pochopitelně - mají svou cenu.

Prohlédněte si certifikát Ecocert značky Rabenhorst. Více informací najdete v článku Zdraví a Chuť: Výjimečné šťávy Rabenhorst a jejich cesta k dokonalosti.

Výrobce: Haus Rabenhorst, Rabenhorststraße 1, 53572 Unkel, Německo. Telefon: +49 2224 1805100