Tip

Organic Přírodní prací gel

 • 1 z 2

Organic přírodní prací gel je přírodní prací prostředek vyrobený z výhradně přírodních surovin, jehož hlavní složkou je mýdlo. Neobsahuje žádné jiné látky, je tedy ekologicky zcela nezávadný a šetrný k životnímu prostředí. Je vhodný pro praní všech druhů textilií, barevné i bílé prádlo a to při teplotách od 30°C do 90°C. Součástí vlastností je jeho avivážní působení - prádlo je tedy hebké a příjemné na omak i bez použití aviváže. Ze své přírodní podstaty je navíc protialergický a antibakteriální, je vhodný pro alergiky i děti do 3 let.

 • Více informací v tabulce variant 146 Kč –27 %
od 219 Kč
Kategorie: Přípravky na praní

Zvolte variantu

 • Balení: 1500 ml
  • Kód: 75421/150 |
  • Dostupné do 3 dnů
  239 Kč  (–8 %)
  219 Kč
 • Balení: 3000 ml
  • Kód: 75421/300 |
  • Dostupné do 3 dnů
  545 Kč  (–27 %)
  399 Kč
 

Organic přírodní prací gel je přírodní prací prostředek vyrobený z výhradně přírodních surovin, jehož hlavní složkou je mýdlo. Neobsahuje žádné jiné látky, je tedy ekologicky zcela nezávadný a šetrný k životnímu prostředí.. Je vhodný pro praní všech druhů textilií, barevné i bílé prádlo a to při teplotách od 30°C do 90°C. Součástí vlastností je jeho avivážní působení - prádlo je tedy hebké a příjemné na omak i bez použití aviváže. Ze své přírodní podstaty je navíc protialergický a antibakteriální, je vhodný pro alergiky i děti do 3 let.

 • Vyroben výhradně z přírodních surovin
 • Nezatěžuje životní prostředí, v přírodě se velmi snadno, rychle a zcela rozkládá
 • antibakteriální a protialergický
 • univerzální (barevné i bílé prádlo)
 • ve všech typech praček při teplotách 30 – 90 °C
 • vhodný i pro děti do 3 let
 • zajišťuje antistatické vlastnosti vypraných textilií
 • vypere i velmi znečištěné prádlo (kečup, víno, tráva a další)
 • u textilních výrobků vyrobených z přírodních vláken se soustavným používáním Organic přírodního pracího gelu dlouhodobě udržují jejich přirozené přírodní vlastnosti
 • Obsahuji kůži prospěšnou účinnou přírodní látku se sloučeninami nasycených a nenasycených mastných kyselin s přírodním glycerinem

Originální český výrobek, vyráběný podle obnovené a vylepšené tradiční receptury výhradně z přírodních surovin

Organic přírodní prací gel je vyroben z výhradně přírodních surovin, jeho hlavní složkou je přírodní mýdlo. Žádné jiné látky (fosfáty apod.) Organic přírodní prací gel neobsahuje. Je tedy ekologicky nezávadný a šetrný k životnímu prostředí. Neobsahuje konzervační látky, barviva, parfémy a jiné aromatické látky.

Organic a textilie:

Organic přírodní prací gel je vhodný pro praní všech druhů textilií, barevné i bílé prádlo. U textilií, které jsou vyrobeny z přírodních vláken, trvalé praní v Organic přírodním pracím gel zajišťuje dlouhodobé udržení jejich přirozených přírodních vlastností - vlákna se nezanášejí neodepranými nerozpustnými částicemi, nedochází k inkrustaci, ztvrdnutí povrchu, prasknutí, vzniku dírek a později děr. Nezvyšuje se hmotnost tkanin a tím spotřeba vody a pracích prášků při praní. Doporučuje se k praní textilních výrobků označených symbolem "ORGANIC", "BIO", "EKO", "NATUR" apod. Navíc zajišťuje i antistatické vlastnosti vypraných textilií.

Pro koho je Organic určen:

Ze své přírodní podstaty je Organic přírodní prací gel antibakteriální a protialergický. Prádlo v něm vyprané je proto vhodné pro alergiky, pro kůži infikovanou ekzémy (akné, růžovka, periorální dermatitida,…) a jinými povrchovými kožními infekcemi. Organic přírodní prací gel je testován akreditovanou laboratoří na baktericidní (ČSN EN 13727, ČSN EN 1276) a fungicidní (ČSN EN 13624, ČSN EN 1650) účinnost. Prádlo v něm vyprané neobsahuje bakterie, plísně a houby. Je rovněž vhodný pro praní prádla pro děti mladší 3 let.

Složení:

 • Účinná přírodní látka se sloučeninami nasycených a nenasycených mastných kyselin – mýdlo
 • Pitná voda
 • Přírodní glycerin
 • Směs přírodních a syntetických vonných látek
 • Přírodní tenzid

Použití a dávkování:

Organic přírodním pracím gelem se vždy pere bez předeprání, a to i při silně znečištěném prádle. V případě velmi znečištěného prádla doporučujeme místo znečištění potřít před praním Organic přírodním pracím gelem, nechat vsáknout a cca 5 min působit. Části látky o sebe netřete, abyste nezanesli nečistotu hlouběji do vlákna.

Prádlo v něm vyprané je hebké a příjemné na omak i bez přídavku aviváže, neboť avivážní působení je součástí vlastností přírodního mýdla. Jeho vysoká prací a bělící účinnost je v celém rozsahu teplot od 30°C do 90°C.

U textilních výrobků vyrobených z přírodních vláken soustavným používáním Organic přírodního pracího gelu dlouhodobě udržíte jejich přirozené přírodní vlastnosti.

Doporučené dávkování Organic přírodního pracího gelu:

Náplň (4 - 5 kg)

Organic přírodní prací gel

Ruční praní

30 ml

Málo zašpiněné prádlo

50 ml

Středně zašpiněné prádlo

80 ml

Silně znečištěné prádlo

120 ml

Doporučený prací cyklus:

30°C

bez předpírání, 45 min., s mácháním a odstředěním

40°C

bez předpírání, 1 hod. 15 min., s mácháním a odstředěním

60°C

bez předpírání, 1 hod. 45 min., s mácháním a odstředěním

90°C

bez předpírání, 2 hod., s mácháním a odstředěním

Balení:

1,5 l - na 30 dávek prádla

3 l - na 60 dávek prádla

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

organic_logoŘada Organic přírodní mycí, prací a čistící prostředky jsou výrobky české, kvalitní, účinné, funkční, za rozumnou cenu a šetrné k lidskému zdraví i k přírodě. Neobsahují žádné fosfáty ani zeolity. V prádle po vyprání nezanechávají žádné látky, které by se následně mohly vstřebávat do pokožky a způsobovat kožní ekzémy a alergie. Výrobky jsou vhodné pro lidi trpící např. atopickým ekzémem, ichtyózou, lupénkou, periorální dermatitidou a další. Všechny naše výrobky jsou živočišného původu.

Z historie:

Mýdlo používali už staří Sumerové ve 3.tis. před naším letopočtem. Ti ale mýdlo nepoužívali jako prostředek osobní hygieny ale znali jeho příznivý účinek na hojení ran. Ve starověkém Egyptě se lidé pravidelně koupali v mýdlových lázních. Teprve ve 2. stol. našeho letopočtu však římský lékař Galenos upozornil na očistné vlastnosti mýdla. Mýdlo se tak začalo používat i k osobní hygieně a mydlářství se stalo řemeslem.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.