Doručení všech objednávek se může zpožďovat rostoucím zájmem o testy a respirátory. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Olej z lískových oříšků

Olej z lískových oříšků obsahuje spoustu minerálů a vitamínů, mezi kterými nechybí B1, B2, C a E. Dále bor, chrom, draslík, fosfor, hořčík, kvalitní oleje, kyseliná listová a pantotenová, mangan, měď, vápník, vláknina, selen, zinek, železo a další organismu prospěšné látky. Nemá téměř žádné sacharidy.

Olej z lískových oříšků se přidává do ovocných, ale i zeleninových salátů, do zákusků, například palačinek nebo vaflí. Zahříváním lískového oleje jeho se charakteristická chuť ztrácí, proto se používá pouze ve studené kuchyni. Po otevření musí být lískový olej skladován v chladu při teplotě do 18 °C. Díky silnému aromatu ho můžeme smíchat s lehkým světlým rostlinným olejem a použít ho pak třeba do omáček, dresinků nebo pečiva.

 

Nejprodávanější

  • Bohemia olej Olej z lískových ořechů 100 ml
    Olej z lískových jader, nebo-li "lombardského ořechu". Olej z lískových ořechů svým složením může nahradit maso, je to dané vysokým obsahem...
    Dostupnost:Dostupné do 1 dne
    Kód:SAD5563
    Značka:Bohemia olej
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.