Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost, na včasném doručení objednávek ze všech sil pracujeme. Děkujeme za pochopení.

TePe G2 mezizubní kartáčky oranžové 0,45 sáček 8 ks

Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními odborníky a jsou vhodné pro citlivé a traumatizované dásně. 

  • 155 Kč 11 Kč –7 %
  • Dostupné do 1 dne
144 Kč
Kategorie: Mezizubní kartáčky
Obsah: 8 ks
 

Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními odborníky a jsou vhodné pro citlivé a traumatizované dásně. 

Všechny velikosti mají drátek potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů. 

Průměr drátku 0,45 mm, oranžový odstín, 8 ks + krytka, baleno v sáčku.

Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Používejte denně.

Balení:

8 ks + krytka, baleno v sáčku

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

tepeŠvédský rodinný podnik TePe, založený v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních a účinných produktů pro ústní hygienu, zaštítěných vysokou odbornou způsobilostí. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a zejména čištění mezizubních prostor, a přispět tak k vyššímu zdraví ústní dutiny a tím i celkové kvality života lidí na celém světě. Mnoho lidí dnes stále zanedbává péči o čistotu mezizubních prostor. Běžné zubní kartáčky ale čistí povrch zubů pouze zepředu, zezadu a na kousacích plochách, a tak v ústech zůstává mnoho škodlivých bakterií, ukrytých v prostorech mezi zuby. Ty mohou způsobit záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání nástrojů určených speciálně pro čištění mezizubních prostor. Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha variantách pro uspokojení různorodých individuálních potřeb. Jednotlivé řady jsou přehledně odlišeny různými barvami. Všechny jsou vybaveny speciálními vlastnostmi, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu a účinnost.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.