Jaké přírodní látky pomáhají zmírňovat příznaky pylové alergie?

foto do blogu pylová sezonaS jarem přichází, bohužel pro alergiky, pylová sezóna. Užívání některých přírodních látek může pomoci zmírňovat negativní příznaky alergie a ulehčovat celkový průběh nemoci. Pylová alergie je řazena mezi respirační onemocnění. Imunitní systém alergiků reaguje nepřiměřeně na různé podněty z přírody, v tomto případě na větrem šířená pylová zrna různých druhů rostlin (stromů, trav a plevelů).

perillaNa prvním místě je třeba jmenovat perilu křovitou (Perilla frutescens). Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat nežádoucí reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny - látky, které se významně účastní imunitní odpovědi organismu.

Produkt nesnižuje pozornost, nevyvolává ospalost, nevytváří návyk.

Přípravky obsahující perilu křovitou (Perilla frutescens) naleznete v naší nabídce.

Náš tip: Doplněk stravy Aleracaps obsahuje výtažek z perily křovité (Perilla frutescens). Osoby, které mají problém s polykáním kapslí, mohou tobolku „otevřít“ a její obsah vysypat. Druhou praktickou variantou přípravku s perilou jsou žvýkačky Alermin gums (dvě žvýkačky odpovídají jedné kapsli Aleracapsu).