Díky vašemu velkému zájmu jsou dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je 1-4 dny. Respirátory 7-10 dnů. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Nalaďte se s námi na Velikonoce plné chuti!

Tak tu máme jaro a s ním novou svěží sezónu. Zahrádkáři nadšeně vyběhli do svých záhonků, na pole i do kuchyní nenápadně vklouzla zelená barva a celkově jsme všichni tak nějak naladěni na jemnější a svěží chutě.

Čím potěšit své blízké i sebe s přicházejícím jarem? Vsaďte na doporučení našeho zajíčka! Velikonoční parádu udělají svěží bylinné směsi, ale také dobroty se špetkou velikonočního tajemství.

lucni-kviti-sypanyNa jarní vlně... s šálkem čaje! S radostí vám představujeme naši novou jarní novinku Luční kvítí. Vybrali jsme pro vás devítku bylinek plných síly a doladili ji kousky šťavnaté hrušky. Poznejte svěžest jarní louky díky kombinaci citronové mateřídoušky, jitrocele, macešky nebo třeba pohanky. Hotový nálev se v šálku zatřpytí světle zelenou barvičkou a svěží chuť i vůně vás v mžiku přenese na rozkvetlou jarní louku.

K Velikonočním radostem bez pochyby patří i krásně barevná bylinná směs s ovocem Veselé vesele-velikonoce-sypanyVelikonoce. Oranžově se lesknoucí odměna v šálku osvěží každého koledníka jemnou citronovo-ovocnou chutí. Hodí se ke každé velikonoční snídani nebo svačince, ať už sáhnete po vejci, tvarohovém koláči nebo šunce s medem.

Mají vaši koledníci radši přirozeně sladší čaje? Pak rozhodně stojí za vyzkoušení usměvavý Velikonoční zajíček. S šibalským úsměvem láká na jemnou, po citronu a mátě vonící směs s příjemně ovocnou sladkostí. Vyzkoušejte jarní kombinaci lístků verbeny, maliny, máty a kopřivy třeba k tradičnímu velikonočnímu dezertu, poctivému mazanci s mandlemi a rozinkami.

Mezi jarní produkty SONNENTORU bez pochyby patří také osvěžující bylinná směs s citronovou trávou, mátou a kardamomem Jarní políbení. Právě díky kardamomu získává nálev nevšední kořeněnou chuť, která rozproudí váš organismus a nastartuje ve vás jaro v plné parádě.

privolejme_jaro-01

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.