YaoMedica Jelení síla 50 ml

Jelení síla vychází z tradičního receptu You Gui Wan Jia Jian. Směs na podporu libida. Posiluje Yang ledvin. Zaměření: podpora libida a potence, zimomřivost, otoky, časté močení, bolesti zad a slabost kolen.


 • Dostupné do 1 dne
290 Kč
Kategorie: Afrodisiaka, sexualita
 

Jak již různé názvy tohoto receptu napovídají, slouží tato směs k posílení libida a k posílení sexuálních funkcí u muže, ale i u ženy. Ledvinový Yang a jeho část, kterou nazýváme Ming Men, bychom mohli připodobnit kamínkům, která zahřívají celý organismus. Pokud jsou kamínka slabá, tak se teplo nedostane do periférií a člověk má studené končetiny, případně je celý zimomřivý. Doménou této směsi je podpora libida, sexuálních funkcí a plodnosti. A to nejen u mužů, ale i u žen. Tato směs nepůsobí tak rychle jako třeba „modrá pilulka“, nicméně její účinek je trvalejší a bez vedlejších negativních dopadů třeba na kardiovaskulární systém. Účinek se obvykle projeví do jednoho měsíce užívání. Je dobré si také uvědomit, že tato směs podporuje oheň, jeho hoření, ale nedodává příliš paliva. Je dobré podpořit ledviny (dodat palivo) i něčím jiným, třeba Cordycepsem nebo tinkturou Zahřátí komnaty. Účinek této směsi z biomedicínského hlediska ještě není přesně popsaný, nicméně se předpokládá, že dokáže zvýšit testosteron a podporuje produkci některých cytokinů, jako jsou interferon-gama molekuly, které jsou důležité pro imunitní funkce organismu. Směs You Gui Wan podporuje reprodukční zdraví. V klinické studii z roku 1998 na mužích s nízkým počtem spermií a jejich špatnou pohyblivostí došlo u 83 % z nich k takovému zlepšení, že po 2-4 měsících užívání jejich manželky otěhotněly.

Účinky podle čínské medicíny:

 • doplňuje ledvinový Yang a oheň Ming Men

Hlavní použití:

 • posílení libida
 • doplnění ledvinového Yangu

Další příznaky a motivy:

 • ztráta libida, impotence, problém s erekcí, předčasný výron semene, problémy s plodností, snížený počet spermií, jejich špatná pohyblivost či morfologie

Jazyk:

bledý

Pulz:

ponořený (Chen), slabý (Ruo)

Složení:

 • voda, alkohol
 • Di Huang - rehmanie lepkavá, upravený kořen - Rad. rehmaniae preparata - 5,9g
 • Tu Si Zi - kokotice čínská, semeno - Sem. cuscutae - 2,9g
 • Gou Qi Zi - kustovnice čínská, plod - Fruc. lycii - 4,4g
 • Shan Zhu Yu - dřín lékařský, plod - Fruc. corni - 2,9g
 • Fu Pen Zi - ostružiník, plod - Fruc. rubi - 2,9g
 • Ba Ji Tian - morinda lékařská, kořen - Rad. morindae - 4,4g
 • Yin Yang Huo - škornice, nať - Herb. epimedii - 4,4g
 • Xian Mao - Rhiz. curculiginis - 4,4g
 • She Chuang Zi - jarva monnierova - Cnidium monnerii - 2,9g
 • Rou Gui - skořicovník čínský, kůra - Cort. cinnamomi - 1,5g
 • Lu Ti Gen - Rad. pyrolae - 1,5g

Dávkování:

 • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
 • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
 • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku
 • tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
 • tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče. 
 • u akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému
 • u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení.
 • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)

Balení:

50 ml - 1100 kapek

Upozornění: 

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu. 

Podobné produkty

 • 039 nebeska cisarovna
  Nebeská císařovna vychází z tradičního receptu Tian Wang Bu Xin Dan. Směs vyživující srdeční Yin a tím posiluje duševní i fyzický aspekt srdce....
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113858
  Značka:YaoMedica
 • 041 nefritovy zavoj
  Nefritový závoj vychází z tradičního receptu Te Xiao Bi Min Gan Tang Směs vhodná u alergické rýmy v době sezóny. Zaměření: pročišťuje dýchací...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113864
  Značka:YaoMedica
 • 042 ukotvena myslenka
  Ukotvená myšlenka vychází z tradičního receptu Gui Pi Wan. Směs k posílení mentálního výkonu oslabeného přepracováním a nadměrným přemýšlením....
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113867
  Značka:YaoMedica
 • 043 placha lan
  Plachá laň vychází z tradičního receptu Shi Wei Wen Dan Tang. Směs vhodná u lidí s depresí a nedostatkem kuráže. Zaměření: deprese, lekavost,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113870
  Značka:YaoMedica
 • 044 more vzdechu
  Moře vzdechů vychází z tradičního receptu Zi Shui Qing Gan Yin. Směs zmírňující depresivní stavy. Směs vyživuje a zároveň uvolňuje játra a posiluje...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113873
  Značka:YaoMedica
 • 045 horici ker
  Hořící keř vychází z tradičního receptu Chai Ge Jie Ji Tang. Směs pro začátek nachlazení či chřipky, kdy začne stoupat teplota a bolí svaly a...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:113876
  Značka:YaoMedica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
WM Avatar autora | 3.11.2019
Překvapivě skvělé. Mám spíše nízký tlak a z toho plynoucí pocit studených nohou. Doplněk "Jelení síla" síla na mne působil jako infuze, tlak se mi po něm ten den zvýšil a pocit studených nohou na pár dní zmizel. J.M.

logo yaomedicaYaoMedica je řada alkoholových tinktur, které svým složením vycházejí z bylinných receptů tradiční čínské medicíny

4000 let zkušeností a ověřených postupů nás utvrzují v tom, že tradiční čínská medicína má své místo i v dnešní době. Zájem o ni roste právě díky jejímu celostnímu pohledu na člověka tzn., že se na lidské tělo dívá komplexně, jako na celek, a zároveň ho vnímá jako součást okolního prostředí.

Yao znamená „léčivka“ - bylinka, minerál nebo třeba škeble. Čínská medicína pro léčbu zdravotních obtíží málokdy používá jednotlivé bylinky samostatně, ale vždy v kombinaci několika druhů. Ty se společně vaří nebo macerují. Teprve jejich interakcí lze dosáhnout požadovaného účinku.

Způsobů zpracování Yao je v čínské fytoterapii několik. Nejčastěji se používají odvary, kdy se bylinky vaří cca 20 minut ve vodě. Další variantou jsou tabletky wan, kdy se Yao extrahují a lisují do malých kuliček. Tinktury (ve staré Číně nazývané též „medicinální vína“) jsou třetí formou zpracování, kdy se využívá účinků alkoholu.

Využití alkoholu při výrobě tinktur má své opodstatnění. Pomáhá lépe extrahovat účinné látky z jednotlivých Yao a zároveň podporuje jejich vstřebávání do lidského organismu. Bylo zjištěno, že díky alkoholu dochází k vyloučení většího množství účinných látek než například při výrobě wanů.

Dále alkohol sám o sobě je velmi yangový a má tedy „rozhýbávací“ účinek na krevní oběh, dokáže uvolňovat svaly a klouby a celkové napětí v organismu. Alkohol v kombinaci s bylinami podporuje celkovou vitalitu a mírní bolestivé stavy. Toto si lidé (šamani, léčitelé, lékaři) uvědomovali již v dávných dobách. Záznam na věšteckých kostech z doby dynastie Shang (1765–1122 př. n. l.) se v Číně považuje za nejstarší bylinnou recepturu. Zmínky o tinkturách nalezneme i v dochovaných dílech starých mistrů, např. Zhang Zhong Jing použil alkohol v několika svých slavných receptech, mistr Sun Si Miao používal přes 80 tinktur k léčbě svých pacientů.

Další informace o tinkturách YaoMedica naleznete v článku Představujeme vám tinktury dle tradičních receptur čínské medicíny YaoMedica.

Objevte také sílu medicinálních hub ve formě extraktů značky MycoMedica.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.