Watson&Son

watsonandson

Novozélandská značka Watson & Son vyrábí a distribuuje prémiový manukový med. Sídlí v oblasti Wairarapa, kde vlastní přes čtyřicet tisíc včelstev, o které je náležitě postaráno. Medy nesou ochrannou známku MGS™ - Molan Gold Standard™, která se používá jako měřítko kvality manukových medů. 

Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med z 15000 úlů napříč 300000 akrypanství. Denis Watson zasvětil 30-ti letou kariéru studování přírodních věd. V důsledku celoživotního zkoumání pevně věří v léčivou sílu včelích produktů, především manukového medu. V roce 2003 se synem založil firmu Watson & Son. Zatímco Denis inklinuje k vědě, marketingu a distribuci, jeho syn se stará o včelstva a zpracování medu. Watson & Son stojí v čele inovací a vývoje včelařského průmyslu na Novém Zélandu.

 • Watson&Son Manukový med 100+ 250 gAkceTip
  Manukový med je 100% čistý, certifikovaný med ověřený testováním v akreditovaných vědeckých laboratořích. Watson & Son je členem New Zealand Manuka...
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:SAD8618
  Značka:Watson&Son
  Watson&Son Manukový med 250 g
  620 Kč (–10 %)
  od 559 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem