Vitestin 390 ml

Vitestin® je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje pro aktivní péči o sliznice zažívací traktu, především pak tenkého a tlustého střeva, kterým pomáhá navrátit jejich přirozenou funkčnost.


  • (>10 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 18.6.2024
170 Kč
Kategorie: Trávení a vylučování
 

Vitestin® doplněk stravy je bylinný nápoj pro aktivní péči o sliznici tenkého a tlustého střeva. Navrací mu svou přirozenou funkčnost a je vyráběn z unikátní a vyvážené kombinace bylin, bez přídatných látek, aromat a konzervantů.

Jste tu poprvé?

Pokud odebíráte Vitestin® poprvé a na zkoušku, doporučujeme objednat si minimálně kúru 6 nebo 15 sklenic. Pokud můžeme doporučit, tak je potřeba vyzkoušet alespoň 3 lahvičky, aby jste docílili nějakého efektu. Jsou to bylinky a jedna lahvička je příliš malé množství na pocítění nějakého rozdílu. Po intenzívní kúře a zlepšení markantů je možné přejít na udržovací formu kúry nebo intenzívní  kúru po určité době opakovat.

Zvýhodněná balení:

6 ks - dávka na 6 dnů

15 ks - dávka na 15 dnů

Doplňek stravy Vitestin® obsahuje:

  • Směs bylin - v souladu s legislativou jsou obsažené byliny souhrnně označeny jako směs bylin. Jejich zastoupení, přesné množství a jejich zpracování je součástí našeho výrobního tajemství. Zdraví nám roste nablízko, směs obsahuje cca 10 českých bylin, od kořenů přes listy až ke květům. Dodržujeme specifické podmínky užití bylin stanovené legislativou.
  • Aloe vera (Barbadensis Miller) - Velmi kvalitní Aloe vera bez konzervačních látek pomáhá nést extrakt z bylin, pokrývá střevní sliznici a tím zajišťuje blahodárné působení bylin ve střevě. 
  • Ženšen pravý (Panax ginseng) - objednáváme pouze šestiletý kořen  – nejvyšší věková kategorie pěstovaného ženšenu -  upravený jako ženšen červený, tedy pařením a sušením, plátkovaný příčně na osu kořene.

Nepoužíváme žádná "vylepšení" - konzervanty, sladidla, barviva, aromata ani "éčka". Trvanlivost zajišťujeme tepelnou úpravou. Jsme držiteli protokolů o provedených mikrobiologických rozborech, testu na obsah těžkých kovů, rozboru vody a výživových hodnot, které si můžete stáhnout.

Složení:

Voda, aloe vera, výtažek ze šestiletého ženšenu pravého (vysokohorský ženšen z pohoří Čchang-Paj, 230 mg v denní dávce), směs bylin.

Výživové údaje na 100 ml:

Energetická hodnota Tuky <0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 0,4 g
- z toho cukry <0,5 g
Bílkoviny <0,3 g
Sůl 0,0066 g

Jak užívat Vitestin ®:

Vitestin® popíjejte ráno nalačno, nejlépe mezi 6-8 hodinou. Pomalu, po douškách vypijte celou sklenici hotového nápoje. Nechte bylinné látky působit v trávicím traktu alespoň 1 hodinu, tedy nejezte, ani nepijte, teprve poté se nasnídejte. Pokud je na Vás 1 sklenice po ránu příliš mnoho, vypijte ½ až ¾ sklenice a zbylou ½ až ¼ si dopijte odpoledne mezi 14 - 16 hodinou, Raději obědvejte co nejdříve, aby jste tuto druhou část Vitestinu užili na co nejprázdnější zažívací trakt. Po vypití Vitestinu opět hodinu nejezte, ani nepijte, ať mohou všechny bylinné látky v klidu a blahodárně působit.

Dávkování:

Doporučená denní dávka je 1 sklenice. Odpovídá průměrné postavě člověka s váhou 60 - 90 kg. Při nižší nebo vyšší váze si proveďte úměrnou korekci dle uvážení. Přiměřeně vyšší dávka není na závadu. Počet dní užívání závisí na zažívacím traktu. Obvykle je to:

3 - 6 dní pro krátkodobý problém
10 - 30 dní pro dlouhotrvající problém
60 a více dní při dlouholetých potížích

Více informací o dávkování a způsobu užívání Vitestinu najdete v článku: Máte problém se střevy a zažíváním? Máme řešení.

Balení:

1 ks - dávka na 1 den

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Obsahuje zbytky bylin a přirozený zákal, které nejsou na závadu. Trvanlivost: 5 měsíců nebo 24 hodin po otevření. Bezlepkový výrobek.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky pro lepší trávení.

V naší nabídce naleznete také  Vitestin®  VETERINA, který je určený pro dobré zažívání zvířat, na péči o jejich střeva a sliznice v celém zažívacím traktu.

Vitestin - pro aktivní péči o střeva


Vitestin - týdenní kúra


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
13x
4
2x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 27.9.2023
Pomohl takže velmi.
5
MV Avatar autora | 9.7.2023
Absolutní spokojenost 🙂vynikající přípravek, díky za něj
5
RD Avatar autora | 9.7.2023
Výborný, beru krátce, ale pozoruji zlepšení trávení.
5
JP Avatar autora | 16.10.2022
Produkt je málo účinný
5
MK Avatar autora | 30.9.2022
Vynikající účinek, úleva od bolesti břicha.
5
Avatar autora | 19.8.2022
Veliká spokojenost
5
JB Avatar autora | 3.8.2022
Bohužel, nejsem spokojená. Ale je to mnou, nikoliv produktem. Jeho gelovita konzistence byla tak nechutná, že jsem ho nedokázala pozrit. Ale manžel to zvládl v pohodě
5
JM Avatar autora | 15.6.2021
Užívala jsem ho 14 dní, teď už jen 2x v týdnu. Bolesti břicha, se kterými jsem se budila, ustaly. Cítím se vitálnější. První skleničku jsem nebyla schopná vypít celou, za dva dny jsem si zvykla a když mi začalo být lépe, už jsem se na ni těšila.
4
Avatar autora | 25.4.2021
zatím užívám krátkou dobu
5
JL Avatar autora | 11.3.2021
Myslím,že to opravdu funguje,koupil jsem manželce již 30 skleniček a zatím má po problému.Ještě budeme nějaký čas pokračovat,nyní už jen dvakrát v týdnu.
5
IR Avatar autora | 4.12.2020
Obejdávám podruhé. Pozor až na ten sliz, který na první dojem odradí. Opravdu pociťuji zlepšení. Obejdnala jsem 6 skleniček.
2
KP Avatar autora | 17.9.2020
Krajně nepříjemná chuť
5
P Avatar autora | 27.8.2020
Po dvou letech trápení mi lékaři diagnostikovali ulcerózní kolitidu. Po prvních 5 dnech užívání Vitestinu ustoupila většina problémů. Vitestin jsem dále užíval skoro půl roku. Dnes jsem se cítím zdravý, spokojený a nevím, co je to problém se střevy.

Logo-Natura-ImunecoV roce 2017 zahájila ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. výrobu Vitestinu® na Jihočeském vědeckotechnickém parku. Hlavní zaměření je kromě výroby a výzkumu účinků na Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu také na další potíže zažívacího traktu, jako jsou chronické průjmy, zácpa, syndrom dráždivého tračníku, ostatní záněty atd.

Výsledkem je účinný český produkt Vitestin®. Vycházeli jsme z toho, že to, co nám může nejlépe pomoci, roste pod našima nohama, na našich loukách, polích, v lesích. Vitestin tak dnes obsahuje cca deset českých bylin, jejich květů, plodů, natí i kořenů. Aloe Vera doplňuje strukturu a je obecně prospěšná na zažívání. Ženšen podporuje účinek, přispívá k vitalitě a regeneraci organizmu.

Výsledná účinnost a působení Vitestinu® je dána kombinací jednotlivých druhů bylin a složek, jejich přesným poměrem a unikátním výrobním postupem.

Vyšší hustota Vitestinu® zajišťuje lepší pokrytí sliznic zažívacího ústrojí. Díky tomu mohou všechny přítomné složky blahodárně působit intenzivněji a dostatečně dlouhou dobu.

​Za dva roky jsme společně ušli pořádný kus cesty a udělali jsme hodně dobré práce. Odměnou za to vše, jsou pak vaše výsledky a vaše spokojenost, zlepšení kvality vašeho života, návrat do běžného života, vaše uzdravení z menších, středních, ale i chronických onemocnění. Těšíme se i na to, co je ještě před námi.