Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je 1-3 dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

VitaHarmony Beta karoten 10.000 m.j. 365 tob.

Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity.

  • 290 Kč 15 Kč –5 %
  • Dostupné do 1 dne
275 Kč
Kategorie: Doplňky stravy při opalování
Obsah: 368 ks
 

Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity. V těle dochází k biochemické přeměně beta karotenu a to jen do té míry, kolik tělo právě potřebuje, zbytek se bezpečně vyloučí. Nehrozí tedy předávkování jako u vitaminu A. Neobsahuje cukr ani barbiva. Je vhodný pro diabetiky.

  • AKCE: Celoroční balení přípravku Beta karoten 10. 000 m.j. (6 mg) za bezkonkurenční cenu na jednu tobolku!

Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení.

  • Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika.
  • Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa.
  • Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E.

Složení:

Beta karoten 10.000 m.j.

 
  SLOŽENÍ

hmot./tob.

%DDD

 
  BETA KAROTEN

6 mg

*

 
  PŘÍDATNÉ LÁTKY    
  želatina, glycerol (E422), voda

Dávkování:

1 tobolka denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou.

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování:

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

vitaharmony_logo11VitaHarmony je předním českým výrobcem vitamínů, minerálů, doplňků stravy a léčebné kosmetiky již od roku 1991. Všechny doplňky jsou inspirované přírodou a splňují vysoké požadavky kladené na kvalitu, ekologii, čistotu a samozřejmě i na shodu s uváděnou deklarací. Základem pro jejich vznik jsou odborné studie a výzkumy prováděné s maximální pečlivostí. Nesmíme zapomenout ani na příznivé ceny nebo na moderní a přehledný obal výrobku, ze kterého poznáte, co kupujete.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.