Orling Dermatin 360 kapslí

Dermatin je přírodní proteinové dermanutraceutikum s příznivými fyziologickými účinky na normální funkci kůže, které dodává látky potřebné pro její výživu a regeneraci. Podporuje dělení a růst kožních buněk, syntézu a regeneraci kožního kolagenu, jakož i obranyschopnost kůže.

 • 796 Kč 27 Kč –3 %
 • Vyprodáno
769 Kč
Kategorie: Pleť, nehty, vlasy
Obsah: 360 kapslí
 

Dermatin je přírodní proteinové dermanutraceutikum s příznivými fyziologickými účinky na normální funkci kůže, které dodává látky potřebné pro její výživu a regeneraci. Podporuje dělení a růst kožních buněk, syntézu a regeneraci kožního kolagenu, jakož i obranyschopnost kůže. Podstatou působení přípravku Dermatin je navození normálního metabolismu kůže.

Kůže je tvořena pojivovou tkání, která obsahuje buňky syntetizující vláknitou bílkovinu kolagen, který je základním stavebním kamenem pojivové tkáně tvořící pokožku. Kolagen tvoří třetinu všech tělních bílkovin a 70% škáry - hlavní části kůže. Stárnutí kolagenu se projevuje ztrátou hydratace, vznikem různých kožních obtíží, kůže přestává být pevná a pružná, tvoří se vrásky, mění se vzhled pokožky. Podporou regenerace pojivové tkáně výživou obsahující látky ovlivňující metabolismus buněk a zajišťující syntézu kolagenu lze těmto pochodům zamezit.

Působením přípravku Dermatin se mastná pleť se stává čistší, méně se mastí a zánětlivé procesy v kůži se rychleji a důkladněji hojí. Pokud dojde k zánětu ve spodních vrstvách kůže, je žádoucí, aby tento zánět co nejrychleji vystoupil ze spodních vrstev až do povrchové pokožky. Proto může dojít ke krátkodobému zhoršení stavu pokožky. Po ukončení procesu čištění a hojení je kůže zdravá, čistá a hladká bez zánětlivých ložisek.

Suchá a citlivá pleť se stává pružnější bez pocitu svědění, neboť podpořením tvorby mladých kolagenních řetězců se zvyšuje hydratační schopnost kůže. Asi po jednom měsíci užívání přípravku Dermatin se suchá kůže stává hladší, pružnější a odolnější proti vnějšímu znečištění či infekci, dochází k vyhlazení a vyčistění kůže, pleť se stává zdravější a krásnější.

Kdy Dermatin pomáhá:

 • vyživuje a regeneruje kůži zevnitř,
 • zvyšuje odolnost kůže,
 • hluboce hydratuje pokožku,
 • zlepšuje elasticitu pleti,
 • je vhodným doplňkem při akné, ekzémech, dermatózách, oparech, při pocitech suché či citlivé pokožky.

Produkt Dermatin obsahuje:

 • Kolagenní peptidy - významným způsobem ovlivňují biologickou funkci kožních buněk a stimulují syntézu kožních kolagenů typu I a III, které jsou základem zdravé kůže a pleti. Zajišťují hloubkovou hydrataci pleti, zlepšují její pevnost a pružnost, vyhlazují jemné vrásky a póry, urychlují hojení ran, působí pozitivně i na kvalitu a růst vlasů a nehtů.
 • Kobylí mléko - je biologický, regenerující a všeobecně posilující prostředek. Jeho složení je velmi podobné lidskému mateřskému mléku, neboť obsahuje imunoglobuliny a lysozymy, látky důležité pro posilování vlastních obranných mechanismů. Dalšími cennými látkami mobilizujícímu obranyschopnost organismu jsou albuminy, globuliny, glykoproteiny, nenasycené mastné kyseliny, laktóza, vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, vápník, hořčík, fosfor, železo, mangan, měď. Kobylí mléko pozitivně ovlivňuje stav celého organismu.
 • Vitamín C - zesiluje využití kolagenních peptidů regenerujících kolagen.
 • Vitamín A - je důležitý pro zachování zdravé pokožky. Napomáhá zmírňovat rizika akné a zánětů kůže.
 • Vitamín E - působí jako antioxidant, a tím napomáhá k regeneraci buněk a zpomalení stárnutí.
 • Vitamín B5 - zvyšuje tvorbu protilátek v těle a redukuje stres. I jeho nedostatek se projevuje kožními problémy.
 • Vitamín B6 - pomáhá při metabolismu a přeměně proteinů. Snižuje rizika vzniku různých kožních onemocnění a pomáhá při syntéze nukleových kyselin zpomalujících stárnutí. Vysušuje mastnou pleť a omezuje tvorbu lupů.
 • Vitamín B12 - zabezpečuje odpovídající využití bílkovin. Zvyšuje životní energii, tlumí podrážděnost a udržuje zdravý nervový systém. Tím přispívá k tlumení vlivů stresu, který se negativně odráží na stavu pleti.
 • Biotin - pomáhá při využití proteinů. Udržuje zdravou kůži, zpomaluje šedivění vlasů a posiluje růst vlasů.
 • Jód - redukuje tuky v těle a pomáhá při snižování hmotnosti, zklidňuje nervy, zvyšuje tělesnou energii, pomáhá k udržení zdravé pokožky a vlasů.
 • Zinek - posiluje přirozenou imunitu proti bakteriální invazi, udržuje zdravou pokožku a pozitivně působí při lupénce.

Složení v 1 kapsli:

275 mg kolagenní peptidy, 62,5 mg kobylí mléko, 18,75 mg vitamín C, 2,9 mg vitamín E, 1,6 mg vitamín B5, 0,63 mg zinek, 0,4 mg vitamín B6, 0,0416 mg vitamín B12, 0,0333 mg vitamín A, 0,0292 mg beta-karoten, 0,00625 mg biotin, 0,00625 mg jód.

Přídatné látky:

aroma vanilka, želatina, oxid titaničitý

Dávkování:

Dospělí 6 kapslí 2x denně (ráno a večer), děti 3 kapsle 2x denně. V případě větších obtíží je možné dávku zdvojnásobit. Koncentrace kolagenních peptidů dosahuje v kůži své nejvyšší hodnoty 12 hodin po požití dávky. Proto je důležité dbát při užívání přípravku na správné dávkování a pravidelné užívání po 12 hodinách. Optimální doba užívání je alespoň 2-3 měsíce, kúru během roku 2-3x zopakujte. V případě citlivé kůže s náchylností k různým kožním problémům je nejvýhodnější užívání trvalé, neboť tak nedochází k vyčerpání zásob látek ovlivňujících metabolismus kožních buněk.

Balení:

360 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 12 let a osoby s nesnášenlivostí laktózy. Neobsahuje cholesterol, lepek, sacharózu, konzervační látky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Podobné produkty

 • forcapil
  Díky dokonalému složení dodají tobolky FORCAPIL® vašim vlasům i nehtům všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L–cystin, L-metionin,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:97141/60
  Značka:Forcapil
  Forcapil
   (–2 %)
  od 519 Kč
 • Hyalurmed Čirá kyselina hyaluronová 100 mlAkce
  HYALURMED je unikátní patentovaný tekutý produkt vyrobený z čiré kyseliny hyaluronové s mnohonásobnou molekulovou hmotností. Obsahuje bioaktivní...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:103470
  Značka:Hyalurmed
 • Kolagen KOMPLEXAkce
  Kolagen KOMPLEX je hydrolyzovaná, vysoce účinná forma čistého kolagenu typu I, typu II s vitaminem C. Kolagen je základním stavebním prvkem...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:101760
  Značka:Rosenpharma
 • Vlasy – nehty – pleť bylinné kapky 50 ml
  Vlasy Nehty Pleť bylinné kapky obsahují lopuch, kopřivu a přesličku pro normální stav pokožky, vlasů a nehtů.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:112019
  Značka:Dr. Popov
 • Donna Hair Forte 90 tob. + náušnice Swarovski ZDARMA
  Nové vylepšené složení! DonnaHAIR Forte obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Díky tomu je dosaženo...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:9786
  Značka:Simply You
 • Anton Hubner Balíček pro krásu SiliceaAkce
  Original Silicea Balsam + Silicea kalciové kapsle s biotinem pro správný stav vlasů a nehtů. Protože jen dokonalá výživa zevnitř znamená dokonalý...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:10204
  Značka:Anton Hubner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Česorling logoká firma ORLING, výrobce specializovaný na vývoj a výrobu kolagenních a komplexních doplňků stravy, od svého založení v roce 1992 spolupracovala s mnoha odborníky, mezi nimiž jednoznačně vynikal spoluzakladatel firmy prof. MUDr. Milan Adam, DrSc., Dr.h.c., přední světový odborník v oborech revmatologie a biochemie pojiva, který se celý život zabýval problematikou prevence a léčby pohybového aparátu dětí a dospělých. Na sklonku roku 2003 byl prof. Adam oceněn prestižní cenou UNESCO za svůj celoživotní přínos lékařské vědě. Prof. Adamem předané, velmi cenné a originální know - how firmy spočívá v oblasti terapie osteoartrózy, osteoporózy a dalších onemocnění pohybového a vazivového aparátu kolagenními peptidy, které je základem pro vývoj a výrobu kolagenních přípravků GELADRINK® s příznivými fyziologickými účinky na zdraví kloubů a pohybového aparátu.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.