Naturetics

Naturetics - stažený souborMěníme pohled na výrobu kosmetiky. Dokazujeme, že účinná přírodní kosmetika může vznikat z použitých surovin. Díky novým technologiím a vědeckým výzkumům víme, kolik aktivních látek se v použitých surovinách stále nachází. Toho v plné míře využíváme a přinášíme na trh nové, cirkulární kosmetické produkty, které pomáhají zásadně šetřit naši planetu.

Co znamená cirkulární kosmetika?

Pro výrobu se využívá jako vstupní surovina již jednou použitý materiál, a tím je z pohledu výroby odstraněn negativní dopad na životní prostředí, který je obvykle energeticky velmi náročný se spotřebou čisté suroviny. Cirkulární kosmetika chce eliminovat odpad a vedlejší produkty, které nelze využít a vrátit do smyčky; pokud ne do smyčky původního výrobku, tak do smyčky někoho jiného.

Přírodní polymer je vytvořený biotechnologií Hydal z použitého přírodního oleje. V opalovacím másle posiluje UV ochranu. V přírodních deodorantech působí  jako absorbent pachu a potu. Nezatěžuje přírodu (plně rozložitelný) ani člověka. Sesbíraná kávová sedlina slouží v Kávovém peelingovém mýdle jako abrazivní částice, kde nahrazuje mikroplasty. 

  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem