IVD Biotech

ivd-biotech-logoPod značkou IVD Biotech jsou dodávány vysoce kvalitní testy pro in vitro diagnostiku, které pocházejí od renomovaných mezinárodních firem. Tato společnost se specializuje nejen na výrobu, ale i na vývoj těchto diagnostických produktů. Hlavním cílem je zajištění maximálního spokojenosti zákazníků prostřednictvím vynikajícího zákaznického servisu, a proto jsou připraveni reagovat na veškeré dotazy a připomínky.

Pod neustále se rozšiřující značkou IVD Biotech můžete najít:

  • unikátní systém vybraných dosud veřejně nepoužívaných zdravotních testů
  • portfolio oslovuje celé spektrum společnosti, nevyhýbá se podnikové a státní sféře
  • pomáhá lidem měnit systém péče o vlastní zdraví a učit je zodpovědnosti
  • produktivním a aktivním lidem ušetří drahocenný čas při zbytečných návštěvách lékaře
  • rodičům umožní objektivní kontrolu zdraví svých dětí, popř. nejbližších příbuzných
  • celý systém pracuje na špičkové technologické úrovni a je podporován renomovanými světovými laboratořemi, čímž zajišťuje lidem, kteří jeho produkty používají nejvyšší možnou úroveň péče o vlastní zdraví

IVD Biotech je registrovaným distributorem diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Ministerstva zdravotnictví České republiky, a to v souladu s platnými právními předpisy. Všechny nabízené výrobky jsou opatřeny certifikátem CE a k dispozici je i podrobný návod v českém jazyce. Společně s tím jsou ochotni poskytnout požadované dokumenty pro nahlédnutí.

Náš tip: nejprodávanější test - Multi drogový test ze slin na 6 drog (AMP, BZO, COC, THC, MET, OPI) 1 ks

Doba, po kterou je možné zjistit užití nejčastějších drog:

Doba, po kterou je možné užití drogy zjistit, se může u jednotlivých uživatelů značně lišit. Vždy závisí na váze a metabolismu konkrétní osoby, na požitém množství a síle (čistotě) drogy, na pravidelnosti užívání a ve většině případů i na způsobu užití. Vliv má i zvolený vzorek (moč, sliny, pot, krev, vlasy) a testovací metoda (citlivost testu). Obecně lze stanovit tyto orientační doby záchytu:

detekcni_doba

  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem