Test na nikotin ze slin 1 ks

Rychlý a citlivý test pro kvalitativní detekci Cotininu (metabolitu nikotinu) v lidských slinách po použití tabákových výrobků. Test se provádí ze slin a výsledek je znám již po 10 minutách.


 • Dostupné do 1 dne
89 Kč
Kategorie: Testy na alkohol a drogy
 

Jednorázový kotininový a nikotinový (COT) test ve formě kazety s nasávacím polštářkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu nikotinu a kotininu (metabolit nikotinu) v lidském těle po požití tabákových výrobků. Test se provádí ze slin, výsledek testování je znám již po 10 minutách. Test je CE certifikován.

Jedná se o spolehlivou a velmi levnou variantu testu zejména při pravidelném preventivním testování osob (děti, žáci, studenti, zaměstnanci, atd.).

Jak použít:

Před testováním nechte test dosáhnout pokojové teploty (15-30 ° C). Informujte testovanou osobu, aby neměla nic v ústech, včetně jídla, nápojů nebo tabáku atd., alespoň 10 minut před odběrem slin.

 1. Vyjměte testovací prostředek z uzavřeného pouzdra a použijte ho do jedné hodiny.
 2. Vložte absorpční polštářek do úst a položte jej pod jazyk, aby se zachytila ústní tekutina, dokud se nezobrazí kontrolní čára C.
 3. Umístěte test na čistý a rovný povrch.
 4. Odečtěte výsledky za 10 minut.

Interpretace výsledků:

 1. Negativní - Zobrazí se dvě čáry. Jedna barevná čára by měla být v kontrolní oblasti (C) a další čára by měla být v testovací oblasti (T). Tento negativní výsledek ukazuje, že koncentrace Cotininu je pod detekovatelnou hladinou 20 ng / ml.
 2. Pozitivní - V kontrolní oblasti (C) se zobrazí jedna barevná čára. V testovací oblasti (T) se neobjeví žádná čára. Tento pozitivní výsledek ukazuje, že koncentrace Cotininu je nad detekovatelnou hladinou 20 ng / ml.
 3. Vadný - Kontrolní čára se nezobrazí. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávná  technika provedení jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní ho testu. Zkontrolujte postup a zopakujte test s novým testem.

Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Test by měl zůstat v uzavřeném pouzdře až do jeho použití. Sliny nejsou klasifikovány jako biologické nebezpečí.

Balení:

1 ks

Skladování:

Uchovávejte v balení v uzavřeném pouzdře při 2-30 ° C.  Test je platný do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdru.

Podobné produkty

 • Test na 6 drog ze slin - thc, opi, coc, met, xtc, amp 1 ksTip
  Certifikovaný TEST NA 6 DROG z produktové řady 1stepbiotest, který spolehlivě určí během několika minut přítomnost THC, OPI, COC, MET,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:10149
  Značka:1stepbiotest
 • drogovy test coc ze slin kazeta kokain 1 ks
  Rychlý a citlivý test pro kvalitativní detekci kokainu v lidských slinách. Test se provádí ze slin a výsledek je znám již po 10 minutách.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:117566
  Značka:1stepbiotest
 • Test na heroin (opiáty, morfin) z moči 2 ks
  Certifikovaný TEST NA HEROIN (opiáty, morfin) z produktové řady 1stepbiotest, nabízí vysokou spolehlivost a zároveň bezkonkurenčně...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:115787
  Značka:1stepbiotest
 • Test na kokain z moči 2 ks
  Certifikovaný TEST NA KOKAIN z moči z produktové řady 1stepbiotest, nabízí vysokou spolehlivost a zároveň bezkonkurenčně výhodnou cenu.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:115784
  Značka:1stepbiotest
 • drogovy test met ze slin kazeta metamfetamin pervitin 1 ks
  Rychlý a citlivý test pro kvalitativní detekci metamfetaminu, amfetaminu v lidských slinách po požití např. pervitinu. Test se provádí ze slin...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:116804
  Značka:1stepbiotest
 • Test na pervitin (metamfetaminy) z moči 2 ks
  Certifikovaný TEST NA PERVITIN - metamfetaminy z produktové řady 1stepbiotest, nabízí vysokou spolehlivost a zároveň bezkonkurenčně...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:12486
  Značka:1stepbiotest

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
4
MK Avatar autora | 28.3.2020
Je potřeba poměrně velké množství slin na vyhodnocení, jinak se test nezačne ani načítat...
1
AB Avatar autora | 25.3.2020
Nefungoval, neobjevila se ani kontrolní linka, přestože jsem postupovala podle návodu.
5
Avatar autora | 10.3.2020
+ Myslím, že test je dosti přesný..
- Nutné poměrně velké množství slin, jinak se nenaznačilo, že se začíná měřit hladina..

Věřím, že test je přesný, avšak při poruše tvorby slin, si myslím, že nedojde k měření hladiny nikotinu..

1StepBiotest-logo

1stepbiotest je produktová značka pro řadu jednostupňových testů nejrůznějších druhů, z nichž můžeme jmenovat např. testy na přítomnost drog a návykových látek (THC, MDMA, kokain, metadon, amfetamin ad.), které se zjišťují ze vzorku moči nebo slin sledovaného jedince.

Pod neustále se rozšiřující značkou 1stepbiotest můžeme najít:

 • unikátní systém vybraných dosud veřejně nepoužívaných zdravotních testů
 • portfolio oslovuje celé spektrum společnosti, nevyhýbá se podnikové a státní sféře
 • pomáhá lidem měnit systém péče o vlastní zdraví a učit je zodpovědnosti
 • produktivním a aktivním lidem ušetří drahocenný čas při zbytečných návštěvách lékaře
 • rodičům umožní objektivní kontrolu zdraví svých dětí, popř. nejbližších příbuzných
 • celý systém pracuje na špičkové technologické úrovni a je podporován renomovanými světovými laboratořemi, čímž zajišťuje lidem, kteří jeho produkty používají nejvyšší možnou úroveň péče o vlastní zdraví
 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.