Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je 1-3 dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.
Akce

Herbalex - hřejivá náplast s kaštanem 3 ks + 1 ks ZDARMA

Hřejivý polštářek Herbalex s kaštanem koňským pomáhá při bolestech zad, ramen, beder, krku a svalů.

 • 149 Kč 34 Kč –23 %
 • Dostupné do 1 dne
115 Kč
Kategorie: Klouby a svaly
Obsah: 4 ks
 

Hřejivý polštářek Herbalex s kaštanem koňským pomáhá při bolestech zad, ramen, beder, krku a svalů.

Díky jedinečnému složení se náplň polštářku při sejmutí ochranného obalu aktivuje a začne zahřívat. Po přiložení na postižené místo pomáhá generované teplo k jeho prokrvení a uvolnění, díky čemuž se dostaví úleva. Hřejivý efekt vydrží až 15 hodin.

Blahodárné působení tepla při bolestech. Hřejivá náplast Herbalex s kaštanem využívá jednu z nejtradičnějších a nejpřirozenějších metod pro dosažení úlevy – pozitivní působení tepla. Již naše babičky říkávaly, že „teplo léčí“, a není překvapivé, že na působení tepla je založena i řada lázeňských procedur.

Teplo pomáhá:

 • Při bolestivém namožení či ztuhlosti svalů, zad, ramen, beder, krku
 • Při menstruačních bolestech či bolestech břicha

Kaštan při jeho vnějším užití nám muže pomoci s celou řadou zdravotních potíží:

Kaštan koňský je součástí osvědčených produktů pomáhajících při bolestech kloubů či svalů. Obsahuje účinné látky aescin, třisloviny a flavonoidní glykosidy. Tyto složky se podílí na zvyšování elasticity cevích stěn, zvyšují oběhovou rychlost, žilní odtok a omezují tvorbu otoků kloubů. Mají také protizánětlivý a hojivý účinek.

Návod na použití:

umyjte a vysušte aplikační plochu odtrhněte ochrannou fólii na polštářku přiložte aplikační polštářek k pokožce a lehce přitlačte pro pevné uchycení nejdéle po 15 hodinách polštářek odstraňte ošetřené místo umyjte a osušte Hřejivý polštářek Herbalex s kaštanem koňským můžete používat kdykoliv, i během dne. Odstranění polštářku po použití je velice šetrné k pokožce a neodstraňuje chloupky.

Upozornění:

Hřejivá náplast Herbalex s kaštanem představuje aktivní zdroj tepla, proto je potřeba dodržovat několik důležitých zásad pro jeho bezpečné používání.

 • Hřejivou náplast s kaštanem nepoužívejte na podrážděnou, poraněnou, popálenou či jinak poškozenou pokožku, a to včetně míst vpichu po injekci, na otoky a podlitiny po úrazech či zraněních a dále pokud jste na kůži aplikovali jakýkoliv léčivý přípravek s kožním podáním nebo dané místo vystavovali jiným zdrojům tepla (např. infračervená lampa).
 • Pokud trpíte oběhovými obtížemi, cukrovkou či zánětem kloubů, máte kožní problémy nebo citlivou pleť, poraďte se nejprve se svým lékařem nebo lékárníkem. Těhotné ženy by měly hřejivou náplast s kaštanem používat jen se souhlasem svého lékaře.
 • Hřejivou náplast s kaštanem nedělte (ani střihem či řezem) a nepoškozujte. Nevyvíjejte na náplast vysoký tlak. Poškozenou náplast nepoužívejte, náplň polštářku obsahuje železo v práškové formě, které může podráždit pokožku či oči. V případě kontaktu s náplní postižené místo opláchněte vodou a kontaktujte lékaře.
 • Hřejivá náplast s kaštanem je aktivním zdrojem tepla, proto může způsobit podráždění kůže či popálení, zejména v případě překrytí např. silně izolujícím zábalem. Nikdy náplast nepoužívejte na chodidla do bot. Při projevech podráždění či pocitu příliš velkého zahřátí náplast odstraňte.

Varování:

 • Novou ani použitou hřejivou náplast nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby ani jinak neohřívejte. Hřejivá náplast je zásadně určena pouze k jednorázovému použití.
 • Hřejivou náplast odstraňte nejdéle po 18 hodinách. V případě potřeby aplikujte na stejné místo další hřejivou náplast, nejméně však po uplynutí 24 hodin. Pokud nedojde ke zmírnění bolesti, vyhledejte lékaře. Hřejivou náplast uchovávejte na suchém chladném místě, mimo dosah dětí.
 • Použitou hřejivou náplast vyhoďte do komunálního odpadu.

Podobné produkty

 • Herbalex - hřejivá náplast s kaštanem 1 ks
  Hřejivý polštářek Herbalex s kaštanem koňským pomáhá při bolestech zad, ramen, beder, krku a svalů .
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:8749
  Značka:Herbalex
 • Herbamedicus Koňská mast s mořským kolagenem forte hřejivá 200 mlAkce
  Koňská mast s mořským kolagenem forte hřejivá je unikátní emulzní gel s kyselinou hyaluronovou a 25 bylinnými a rostlinnými extrakty...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:108315
  Značka:Herbamedicus
 • Annabis Arthrocann - gel na klouby, svaly a šlachy 75 ml
  Arthrocann je gel z léčivého konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly, šlachy.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6229
  Značka:Annabis
 • Finclub Aloe Vera Rescue gel 60 mlTip
  Gel první pomoci! Trápí vás občas bolest svalů? Kloubů? Páteře? Trpíte revmatismem nebo dýchacími problémy? Máme pro vás PŘÍRODNÍ - JEDNODUCHÉ -...
  Dostupnost:Dostupné do 3 dnů
  Kód:10465
  Značka:Finclub
  285 Kč (–6 %)
  269 Kč
 • Herbamedicus Koňská mast chladivá 250 mlAkce
  Koňská mast je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury....
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:1205
  Značka:Herbamedicus
 • Herbamedicus Koňská mast FORTE chladivá 500 mlAkce
  Koňská mast FORTE chladivá je unikátní kloubní mazání s chladivým efektem, které je určeno pro zvlášť bolestivé a chronické obtíže s pohybovým...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:1202
  Značka:Herbamedicus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 12.10.2019
+ suché teplo na páteř pomáhá

Bylinné náplasti Herbalex jsou založeny na poznatcích tradiční japonské medicíny, podle kterých lze některé zdraví škodlivé látky eliminovat přes pokožku nohou. Čistě přírodní složky pomáhají při detoxikaci a posílení imunitního systému. Bylinné náplasti na očistu organismu Bylinné náplasti Herbalex jsou vhodným prostředkem k detoxikaci a posílení imunitního systému neinvazivní cestou. Bylinné náplasti Herbalex mají 100% přírodní složení a jejich bezpečné používání bylo potvrzeno Státním zdravotním ústavem.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.