Akné

Akné je jedním z nejčastějších kožních onemocnění, kterým trpěl každý z nás. Užíváním vhodným kosmetických přípravků je ovšem možné jeho výskyt výrazně zredukovat. Připravili jsme pro vás několik řádků, na kterých se dozvíte vše potřebné o tomto tak častém kožním onemocnění.

Proti akné je opravdu těžké bojovat a otázka \"Jak se ho zbavit?\" zůstane nejspíše ještě dlouho nezodpovězena. Jeho vznik je zapříčiněn hormonální nerovnováhou a nadměrnou tvorbou kožního mazu, který ucpe póry a vytvoří na nich zátku. Další produkcí mazu a činností bakterií tak na tváři vznikne všem známý pupínek. K předcházení dalším nepříjemným kosmetickým okolnostem, které s tvorbou pupínků úzce souvisí (jizvy, skvrny), je nutné nezanedbat péči o pleť již při prvních příznacích výskytu tohoto kožního onemocnění. Přípravky na odstranění akné jako masky, krémy a další kosmetika jsou dnes součástí sortimentu všech věhlasných a renomovaných značek. Stačí si jen vybrat kosmetiku, která bude nejvíce vyhovovat vašemu typu pleti.

Akné se ovšem nemusí vyskytovat pouze u mladých lidí. Častým jevem je také novorozenecké akné, v dospělosti se může objevit u žen po vysazení antikoncepce. Nevyskytuje se pouze na obličeji, velmi často se také nachází i na zádech a jiných částech těla, kde je ovšem silnější kůže a to mnohdy způsobuje vytvoření hlubokých jizev po akné.

Akné bez diskuze patří k jednomu z nejčastějších onemocnění pleti, v mnoha případech dovede nemocného jeho přítomnost otrávit až do té míry, že se začne vyhýbat kontaktům s okolím. Jak jsme již zmínili, je dnes naštěstí možné používáním vhodné kosmetiky výrazně zredukovat jeho výskyt. Pro snadnější orientaci v nepřeberném množství výrobků určených k péči o tento typ problematické pleti jsme pro vás vybrali několik těch vůbec nejoblíbenějších přípravků. Jedná se o dlouhodobě nejprodávanější výrobky, s jejichž účinky je spokojeno bezpočet našich stálých zákazníků.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 67 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.