Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta pro citlivé zuby s fluorem.

  • 85 Kč 6 Kč –7 %
  • Dostupné do 1 dne
79 Kč
Kategorie: Zubní pasty
Obsah: 75 ml
 

Zubní pasta pro citlivé zuby s fluorem

  • Zubní pasta Sensodyne F – Fluoride je účinná s dlouhotrvajícím efektem. .
  • Její každodenní používání snižuje citlivost zubů a obnažených krčků. Díky svému složení navíc působí antibakteriálně.
  • Tato zubní pasta je určena všem, kdo chtějí předejít vzniku zubního kazu.
  • Sensodyne F – Fluoride obsahuje chlorid draselný, který má klinicky prokázaný účinek na snížení citlivosti již po jednom týdnu používání. Navíc po poslední aplikaci efekt přetrvává 2 dny. Tvorbě zubního plaku a zubního kamene zase brání citrát zinečnatý, který uplatňuje i svůj protibakteriální účinek. Zinek také omezuje zápach z úst způsobený sirnými sloučeninami. Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu,.

Složení:

  • Chlorid draselný (3,75%)
  • Citrát zinečnatý
  • Fluorid sodný (1400 ppm)

3,75% chlorid draselný má klinicky prokázaný účinek na snížení citlivosti již po jednom týdnu používání. Po poslední aplikaci efekt přetrvává 2 dny.

Citrát zinečnatý brání tvorbě zubního plaku a zubního kamene, navíc má protibakteriální účinek. Zinek také snižuje zápach z úst, který je způsoben sirnými sloučeninami.

Fluorid sodný (1400 ppm) působí jako prevence zubního kazu.

Nízká abrazivita: 38 RDA

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Sensodyne_logoSensodyne je značka zubních past a dalších prostředků udržujících zdravou ústní dutinu. Společnost byla založena už v roce 1907 a zubní pasta byla poprvé uvedena na trh o 54 let později. V současnosti je značka Sensodyne prezentována jako zubní pasta poskytující kompletní ochranu, která chrání před kyselinami změkčujícími zubní sklovinu a před účinky zubní eroze.

Chlorid draselný, obsažený v zubních pastách značky Sensodyne, proniká k nervovým zakončením a snižuje dráždivost nervu. Současně chlorid strontnatý mechanicky ucpává dentinový kanálek, takže se dráždivé podněty nedostanou do styku s citlivým nervem.

Odborníky oceňovaná značka Sensodyne nabízí širokou paletu specializovaných zubních past, mezi které patří Repair & Protect opravující oslabená místa na zubech, Rapid přinášející úlevu od bolesti citlivých zubů do 60 sekund či Sensodyne Pronamel ochraňující zubní sklovinu před naleptáváním kyselinami. Doplňkový sortiment pak zahrnuje ústní vody, zubní kartáčky a nitě nejvyšší kvality.

Sensodyne přináší kompletní péči pro ukončení vašeho trápení s citlivými zuby.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.