Kvůli vašemu velkému zájmu může dojít ke zpoždění doručení vašich objednávek o 1 až 2 pracovní dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Novalim

novalim-logoSpolečnost NOVALIM byla založena v roce 1991 a specializuje se na vývoj a výrobu bezlepkových (bezgluténových) a nízkobílkovinných výrobků. Zakladatel, Ing. Jozef Poprac, CSc., využil své dlouholeté zkušenosti z působení ve výzkumu a vývoji potravinářských výrobků a výsledkem je různorodá paleta kvalitních bezlepkových a nízkobílkovinných výrobků. Čistota výroby a produkce se projevuje na kvalitě výrobků. Společnost klade důraz na bezpečnost výrobků, a proto nepoužívá pšeničný škrob. Chuťově nejsou rozpoznatelné od standartních výrobků, jsou přizpůsobené české (středoevropské) chuti. V nabídce nenajdete směsi, které by obsahovaly konzervanty či chemii, vše je na přírodní bázi. Taktéž je velmi snadná příprava dle návodu bez nutnosti přidávat další ingredience.

 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • 5472 1 ryzova mouka 500g
  Rýžová mouka se vyrábí z rýže speciálním procesem. Je velmi dobrým zahušťovadlem. Často se využívá k přípravě sladkých, ale nepečených dezertů....
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 10 ks
  Kód:SAD6476
  Značka:Novalim
  Novalim Rýžová mouka hladká 500 g
  75 Kč (–32 %)
  51 Kč / ks
 • Bezlepková krupice v prášku 500g
  Novalim Bezlepková krupice v prášku - vhodná pro přípravu dětské kaše, krupicových halušek a závařek. Speciální granulovaný výrobek.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 10 ks
  Kód:SAD6483
  Značka:Novalim
  Bezlepková krupice v prášku 500g
  120 Kč (–13 %)
  105 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem