RESPIRÁTORY GPP: Aktuálně expedujeme objednávky s datem přijetí do 23.1. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. Zákaznická linka je přehlcená. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Nový e-shop spuštěn

Připravili jsme pro Vás zbrusu nový e-shop, ve kterém si snadno a rychle najdete produkty, které máte rádi. Změnil se design e-shopu, nyní je již plně responzivní a chystáme jeho mobilní verzi. Finální verze designu bude brzy nasazena, prosíme o strpení. Postupně přibyde plno nových funkcí, které Vám zpříjemní nákup a přinesou nové možnosti.

Jedná se o novou verzi, která může mít – přes veškerou péči – i nějaké drobné chyby. E-shop je plně funkční, ale ještě ho ladíme jak po stránce obsahové, tak po stránce designu. Prosíme Vás o shovívavost a případná upozornění na chyby, nebo žádosti o hesla prosíme zasílat na e-mail: petr.jagos@mj-krasazdravi.cz.

Všichni registrovaní zákazníci obdrží nové heslo do e-shopu e-mailem na svoji zaregistovanou e-mailovou adresu.

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu prosím posílejte na adresu info@mj-krasazdravi.cz

Hodně zdraví a pohodlný nákup přeje

Tým e-shopu MJ-KrasaZdravi.cz

JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem zboží a realizací nákupu každý pracovní den od 8:30 do 17:00.

Email: info@mj-krasazdravi.cz
Tel: +420 736 708 220

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.