Mosi-guard

Mosi-Guard-logoMosi-guard Natural® byl založen v roce 1994 Paulem Clarkem, doktorem tropických nemocí a Ianem Hughes-Guyem. Paul a Ian provozovali síť cestovních klinik a chtěli svým zákazníkům nabídnout větší výběr poskytnutím účinné alternativy repelentů s DEET.

Paul zjistil, že Číňané používali extrakt citronového eukalyptu zvaného „quwenling“ k odpuzování hmyzu po tisíce let. „Quwenling“ je čínské slovo, které znamená „účinný odpuzovač komárů“. Paul pokračoval ve výzkumu v oblasti Quwenlingu, vývoji, testování a výrobě odpuzovače hmyzu získaného z oleje citronového eukalyptu, který je nyní známý jako Mosi-guard Natural®.

Dnes se Mosi-guard Natural® prodává po celém světě a je jediným rostlinným odpuzovačem hmyzu, u kterého bylo vědecky prokázáno, že funguje stejně efektivně jako ostatní syntetické repelenty.

Největší výrobce přírodních repelentů na bázi Citridiolu. Přípravky jsou klinicky testované pro oblasti s vysokým výskytem přenosných chorob, tak i pro podmínky s nízkým výskytem chorob.

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem