Luha

luhaDůkladně se zamýšlíme nad výběrem vhodných surovin do našich produktů. Jelikož jsme Česká firma, působící především ve střední Evropě, snažíme se používat výhradně suroviny z našich luhů a hájů.
Veškeré látky, které naše tělo potřebuje, jsou v naší přírodě. Bohužel v dnešní době nemáme čas a často ani možnost, jít si každý den nasbírat do přírody čerstvé plody. Samozřejmě si pro ně můžeme zajít každý den do obchodu. Otázkou je však jejich kvalita a čerstvost. Navíc jsou, zvláště pak mimo sezonu, extrémně nákladné.Pracujeme se surovinami, na které jsou naše těla po staletí zvyklá. Držíme se tradic. Zároveň však využíváme nejmodernější technologie k jejich zpracování.
Abychom do jedné tobolky byli schopni dostat účinné látky z celé hrsti plodů, pracujeme se špičkovými rostlinnými extrakty, které nám toto malé kouzlo umožňují.

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Luha Colostrum s hlívou a rakytníkem 60 kapslíAkce
  Neohodnoceno
  Colostrum s hlívou a rakytníkem podporuje přirozenou obranyschopnost a správnou funkci imunitního systému.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:12357
  Výrobce:Luha
 • Luha Plody lesa 60 kapslíAkce
  2 hodnocení
  Lesní plody neslouží jen k pomoci při zdravotních obtížích , ale především fungují jako jejich prevence . Díky vysokému množství antioxidantů...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:12355
  Výrobce:Luha
  412 Kč (–15 %)
  349 Kč / ks
 • Luha Promysl 60 kapslíAkce
  Neohodnoceno
  Jste student a máte problémy s učením? Nedokážete si zapamatovat nové věci a máte problém se koncentrovat? Jste v práci hodně psychicky nebo...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:12356
  Výrobce:Luha
  412 Kč (–15 %)
  349 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.