V pondělí 27.9. nebude probíhat expedice objednávek. Objednávky budeme znovu expedovat od středy 29. 9. Děkujeme za pochopení.

Luha

luhaDůkladně se zamýšlíme nad výběrem vhodných surovin do našich produktů. Jelikož jsme Česká firma, působící především ve střední Evropě, snažíme se používat výhradně suroviny z našich luhů a hájů.
Veškeré látky, které naše tělo potřebuje, jsou v naší přírodě. Bohužel v dnešní době nemáme čas a často ani možnost, jít si každý den nasbírat do přírody čerstvé plody. Samozřejmě si pro ně můžeme zajít každý den do obchodu. Otázkou je však jejich kvalita a čerstvost. Navíc jsou, zvláště pak mimo sezonu, extrémně nákladné.Pracujeme se surovinami, na které jsou naše těla po staletí zvyklá. Držíme se tradic. Zároveň však využíváme nejmodernější technologie k jejich zpracování.
Abychom do jedné tobolky byli schopni dostat účinné látky z celé hrsti plodů, pracujeme se špičkovými rostlinnými extrakty, které nám toto malé kouzlo umožňují.

Žádné produkty od výrobce Luha nebyly nalezeny....

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.