Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 27186 hodnocení
5
25887x
4
583x
3
158x
2
98x
1
460x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

BU Avatar autora Blanka Urbanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2023
+ Rychlost dodani, prehlednost web stranek, velky vyber zbozi

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2023
+ Pěkný výběr, ceny a rychlé zaslání.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2023
Nakupuji zde opakovaně, vždy spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 4.9.2023
- Zakoupila jsem také dvou balení Colenter LD a bohužel jsem zjistila, že má prošlou lhůtu! U bezlepkové směsi na chleba je recept z 500g chleba ale pytlík obsahuje 750 g. Proč tedy neudělají balení po kile nebo půl kile, nechápu!

22.8.jsem objednala 4 výrobky ale vy se tady zmiňujete jen o 3 výrobcích. Čtvrtý byl doplněk stravy na imunitu Colenter LD má 2 měsíce prošlou lhůtu. Jak je to možné, že to nikdo nekontroloval?
JF Avatar autora Jindřiška Fabiánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.9.2023
spokojena
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.9.2023
vše ok, rychlé dodání, příznivé ceny
OB Avatar autora Oksana Blahová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Doporučuji
M Avatar autora Martina H. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Spokojenost. Určitě doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
+ Dobrá komunikace, cena, termín dodání

MT Avatar autora Miroslav Tichý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
super, rychlé dodání
RT Avatar autora Roman Tajč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
ZI Avatar autora Zdena Ingrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
HO Avatar autora Hana Otáhalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Zbozi jsem zaplatil v pondeli, k vyzvednuti bylo ve stredu. U vasi konkurence bylo hned druhy den k vyzvednuti.
VR Avatar autora Vaclav Rehor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Doporucuji jsou vynikajici a zdrave
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
+ Komunikace a rychlost dodani
- Nic

JH Avatar autora Josef Hoyer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
RD Avatar autora Rostislav Dušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2023
HV Avatar autora Hana Vlachová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2023
velký výběr zboží a výhodné ceny, rychlé dodání.

Ovládací prvky výpisu

27373 položek celkem