Díky vašemu velkému zájmu jsou u respirátorů dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je až 14 dnů. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.
Akce

Herb Pharma Gyntima dětský intimní mycí gel 100 ml

Gyntima dětský intimní gel je jemný, velmi šetrný a maximálně bezpečný mycí gel, speciálně vyvinutý pro intimní hygienu dívek od 3 let věku, kdy ještě není obranyschopnost pochvy dostatečná.

 • 130 Kč 17 Kč –13 %
 • Dostupné do 1 dne
113 Kč
Kategorie: Dětská kosmetika
Obsah: 100 ml
 

Gyntima dětský intimní gel je jemný, velmi šetrný a maximálně bezpečný mycí gel, speciálně vyvinutý pro intimní hygienu dívek od 3 let věku, kdy ještě není obranyschopnost pochvy dostatečná.

Při hře na písku, při nesprávném ošetření po stolici, při nedostatečné hygieně apod. může snadno do pochvy vniknout infekce. Proto jsou onemocnění stydkých pysků a pochvy nejčastějšími gynekologickými potížemi u dívek mezi 3. a 9. rokem věku. Je nezbytné, aby děti již od útlého věku byly vedeny k zvýšené a pravidelné intimní hygieně a získaly si tak návyky do budoucna.

Na co je třeba dbát při intimní hygieně u mladých dívek ?

 • intimní partie by měly být čisté, suché a „provzdušněné“,
 • po použití toalety by měly dívky ústí močové trubice a okolí jemně osušit,
 • minimálně 1x denně omýt intimní místa teplou vodou a jemným, nedráždivým mýdlem/gelem určeným k intimní hygieně, v žádném případě ne parfémovaným prostředkem, který by narušil přirozenou kyselost a mastnotu pokožky,
 • během menstruace, zejména při používání hygienických vložek, je nezbytné častější mytí a pravidelná výměna vložek,
 • intimní partie by měly být vždy po omytí důkladně osušeny,
 • pokud je pro intimní hygienu používána žínku, měla by být použita pouze 1x. K osušení používejte zvláštní ručník a vždy jej pověste tak, aby mohl rychle uschnout,
 • je třeba přísně dbát na to, aby se dívky po stolici otíraly toaletním papírem vždy zepředu dozadu. Při nešetrném otírání by mohly snadno vniknout bakterie do močové trubice nebo pochvy. Současně je třeba dbát na to, aby nebyl použit 2x ten samý kousek toaletního papíru,
 • malé děti si rády hrají na písku a v trávě, proto by měly nosit takové oblečení, aby se skrze ně nemohly dostat žádné choroboplodné zárodky a popř. v pozdějším věku již začít používat tenké denní intimní vložky,
 • velký pozor je třeba dávat na sportovištích, v bazénech, ve sprchách a v převlíkacích prostorách, kde je zvýšený výskyt plísní, hub a infekcí. Po návštěvě bazénu dítě velmi důkladně osprchujte (bez plavek!). Nikdy jej nenechte sedět na lavičce u bazénu, nebo v sauně bez toho, aby si pod sebe podložilo svůj vlastní čistý ručník!

Složení:

Aqua, Sodium Laureth-2 sulphate, Lauramidopropyl betaine, Coca-mide DEA, Xanthan gum, Alantoin, Parfum, Hexylcinnamaldehyde, Bisabolol, Salvia officinalis, Acidum lacticum, Mehtylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Jak používat:

Gel naneste na navlhčenou pokožku na intimních místech, jemně napěňte a roztírejte, poté opláchněte vodou. Doporučujeme používat pravidelně každý den.

Balení:

100 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Země původu Švýcarsko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

herb-pharmaŠvýcarská společnost HERB-PHARMA je výrobcem a dodavatelem výrobků v oblasti zdravotních pomůcek, výživových doplňků a speciální kosmetiky. HERB-PHARMA přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro konečného zákazníka, s vizí zdraví založeného na přírodních produktech. Spojení přírody se zdravím člověka je přirozeným vývojem existence lidské civilizace, které i v nejbližších desetiletích bude hrát velmi důležitou úlohu pro zvýšení celkové kvality života lidstva. Historie firmy HERB-PHARMA spadá do druhé poloviny roku 1992, od kdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.