Díky vašemu velkému zájmu jsou u respirátorů dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je 3 týdny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Hedrin roztok spray 100ml

Hedrin® roztok proti vším ve spreji – přímý zásah na vši a hnidy.


  • Vyprodáno
244 Kč
Kategorie: Proti vším, na hnidy
Obsah: 100 ml
 

Hedrin® roztok proti vším ve spreji – přímý zásah na vši a hnidy

  • Hedrin roztok spray obsahuje stejnou účinnou látku jako Hedrin roztok, neboli 4% dimethicon, který spolehlivě odstraňuje vši a hnidy.
  • Výzkumy prokázaly, že maminky při odstraňování vší a vajíček preferují aplikační formu spreje.
  • Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin® roztok na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Sprejová aplikační forma je vhodná zejména pro ty, kteří mají dlouhé vlasy anebo pro ty, jež si musí odvšivení provést sami.

Nové důkazy proč Hedrin je pro odstranění vší a vajíček volbou číslo jedna v Evropě.

Laboratorní výsledky ukázaly, že Hedrin v laboratorních podmínkách (in vitro) ničí vši a vajíčka na 100 %. Studie, prováděna na lidech (in vitro) prokázala 98% účinnost. Studie byla prováděna ve vesnické komunitě, ale tak, aby nedošlo k reinfestaci a výsledky nebyly zkreslené.

Problém opakovaného zavšivení se vyskytuje zejména v dětských kolektivech. Ne všichni rodiče přistupují k řešení odvšivení zodpovědně nebo použijí takové metody či přípravky, které obsahují složky , na které si vši již vytvořily rezistenci.Princip účinku Hedrinu je založen na fyzikálním působení 4% dimethiconu. To je důvod, proč na Hedrin nevzniká rezistence. Pokud dojde po použití Hedrinu k opakovanému zavšivení, není důvod, že Hedrin nefunguje, ale došlo k reinfastaci od jiného dítěte. Opět použijte Hedrin. U Hedrinu nevzníká rezistence – odstranění vší a vajíček je založeno na fyzikálním principu.
Je velice důležité pravidelně hlavy dětí kontrolovat.

Důvody proč použít Hedrin na vši a hnidy

  • Neobsahuje pesticidy
  • Nevzniká rezistence
  • Účinný již po 1 hodině aplikace
  • Bezpečný – vhodné pro ty, jež trpí ekzémem, alergií, pro těhotné a kojící matky
  • Dvě aplikační formy – roztok v lahvičce a roztok ve spreji

 Další informace o spreji Hedrin naleznete v článku Opatření proti vším.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

large-558455-hedrin-logoPři výběru přípravků, které chceme zahrnout do našeho portfolia, klademe vždy důraz na jejich unikátnost a účinnost. Pečlivě vyškolený tým obchodních zástupců pravidelně navštěvuje lékárny a informuje magistry a ostatní pracovníky lékáren o všech novinkách, které souvisí s našimi výrobky. Pravidelně se zúčastňujeme odborných lékařských kongresů a seminářů, kde se snažíme i lékařům předat zásadní informace o našich produktech.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.