Fruvia

fruvia_logoFRUVIA představuje osvěžující ovocné trubičky, které jsou tou správnou sladkostí pro vás i vaše děti, a to bez jakýchkoli omezení. Každá trubička je vyrobená s láskou v České republice z výběrového, sezónního ovoce, zachovávajícího maximální chuť a nutriční hodnoty díky šetrné nízkoteplotní technologii výroby. Jsou skvělým přírodním zdrojem vitamínů a energie pro celou rodinu, podporujícím zdravou výživu a životní styl. Naše trubičky neobsahují žádné konzervanty, aromata, barviva ani přidaný cukr, jsou vhodné pro vegany a bezlepkovou dietu. S FRUVIA trubičkami si můžete být jisti, že poskytujeme jen to nejlepší - kvalitní, chutné a zdravé občerstvení pro každou příležitost.

V naší výrobě ovocných trubiček se držíme starých osvědčených receptur. Každý by měl dbát na to, aby do svého jídelníčku zařadil dostatek ovoce, a naše trubičky jsou jedním z úžasných způsobů, jak toho dosáhnout. Suroviny zpracováváme s maximální opatrností pomocí nízkoteplotní metody, abychom zachovali co nejvíce vitamínů a minerálů. Díky této šetrné metodě výroby jsou naše trubičky bohaté na živiny. Bez přidaných konzervantů, aromat, barviv a cukrů jsou ideální jako zdravá pochoutka pro každou příležitost - do práce, na výlet, do školy nebo dokonce do školky, bez ohledu na věk.

 • fruvia merunka
  Zdravá chuťová lahůdka pro všechny, kdo si chtějí dopřát sladkou pochoutku bez výčitek. Naše sušené ovoce je plné vlákniny, která podporuje zdravé...
  Dostupnost:Skladem
  Kód:156335/JAB
  Značka:Fruvia
  Fruvia Ovocné trubičky 20 g
  29 Kč (–10 %)
  od 26 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem