Novinka Tip

Five Fives Henna na vlasy čistá červená 200 g

Henna značky Five Fives se pěstuje se v Egyptě, kde panují výborné podmínky k růstu henny, což se promítá do vysoké kvality barvy.

Toužíte-li po živé a zdravé barvě vlasů bez chemického obarvování, s kvalitní egyptskou hennou se můžete těšit na vždy perfektní výsledky. Prášek z listů henny má nejen vynikající barvicí schopnosti, vaše vlasy také dokáže bohatě regenerovat a pravidelné barvení hennou posílí jejich zdraví a lesk – zacelí suché a roztřepené vlasy a uhladí jejich strukturu. Kromě toho henna blahodárně působí na vlasovou pokožku, kterou zklidňuje a pomáhá i proti lupům nebo nepříjemnému svědění způsobeného dermatitidou.


  • (6 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 4.4.2023
189 Kč
Kategorie: barvy na vlasy
 

Čistá egyptská henna Five Fives obarví vlasy do sytých tónů červené, mahagonové až ohnivě oranžové a zároveň o vlas pečuje. Prášek z listů henny má skvělé barvicí a regenerační schopnosti. Pravidelné barvení hennou je prospěšné pro zdravý lesk vlasů i zdraví vlasové pokožky, kdy působí proti lupům a pokožku zklidňuje.

Henna Five Fives využívá té vůbec nejkvalitnější henny až z dalekého Egypta. Obsahuje pouze čistý výtažek z rostliny Lawsonia inermis a žádné další syntetické přísady. Červená henna neobsahuje žádné jiné látky, vyznačuje se intenzivním silným barvícím účinkem a nejvyšší regenerační schopností. Tmavým vlasům henna propůjčí kaštanový až mahagonový tón a u světlých a středně hnědých se můžete těšit na intenzivní a zářivé odstíny měděné až červené.

Jak používat:

Potřebné množství henny zalijte horkou vodou či čajovým odvarem tak, aby vznikla hustá kaše. Naneste rovnoměrně do suchých vlasů a nechejte působit alespoň hodinu. Poté z vlasů důkladně vymyjte čistou vodou.

Dva až tři dny po barvení hennou nepoužívejte šampon ani kondicionér, aby se barva ve vlasech ustálila.

Náš tip: 

Pro výraznější rozvinutí pigmentů můžete do pasty přidat mletou papriku, ibišek nebo šťávu z červené řepy.

Složení: 

Lawsonia inermis

Balení:

200 g

Upozornění: 

Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny. Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: