Garantujeme dodání do Vánoc! Pro objednávky přijaté nejpozději do 12.12. do 23:59 hod.

DR. POPOV Vilcacora sypaný 50 g

Tato obří popínavá liána (Uncaria tomentosa L.) byla po více než 2000 let užívána domorodými kmeny v oblasti dnešního Peru, i když oblast jejího rozšíření je mnohem rozsáhlejší.

 • 95 Kč 10 Kč –11 %
 • Dostupné do 3 dnů
85 Kč
Kategorie: Posílení organismu, imunita
Obsah: 50 g
 

Umcaria tomentosa L.

Tato obří popínavá liána (Uncaria tomentosa L.) byla po více než 2000 let užívána domorodými kmeny v oblasti dnešního Peru, i když oblast jejího rozšíření je mnohem rozsáhlejší.

Rychle se šířící pověsti o jejím téměř zázračném působení podnítily v 60. letech 20. století zájem o tuto rostlinu u významných farmaceutických firem po celém světě a jen v USA bylo zaregistrováno několik patentů týkajících se jejích schopností posílit imunitu. Světová zdravotnická organizace (WHO) přiznala objevu vilcacory a zjištěným obsahovým látkám podobnou důležitost jako objevu chinovníku a izolaci chininu. Droga se v lidovém léčitelství Peru užívá:

 • při nádorových onemocněních
 • při kvasinkových a plísňových onemocněních
 • při alergiích a astmatu
 • při revmatizmu a artritidě
 • při infekci močových cest
 • při onemocnění pohybového ústrojí (kloubů, svalů a šlach)
 • při chřipkách, bronchitidách a katarech horních cest dýchacích
 • při zvýšeném krevním tlaku
 • při zánětu tlustého střeva, zácpě a plynatosti

Klinický výzkum vilcacory se v současnosti soustřeďuje na její protirakovinné, antioxidační a protizánětlivé účinky. K posílení účinku lze vilcacoru míchat v poměru 4:1 s čajem Červené lapacho od firmy Dr. Popov. Červené lapacho ("Čaj Inků") účinně působí proti "škodlivým" střevním bakteriím a podporuje celkovou imunitu, bezprostředně závislou na funkční střevní mikroflóře.

Podmínkou pevného zdraví je rovněž pravidelná stolice. Při problémech s vyměšováním (zácpou nebo průjmy) doporučujeme použít originální indickou vlákninu Psyllium od firmy Dr. Popov.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

dr-popov-logoFirma Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů a mastí, přírodní kosmetiky a potravních doplňků. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Již dědeček zakladatele firmy byl mnoho let lékařem ve francouzských koloniích v Africe, druhou část života působil v Čechách. Po celý život používal k léčení svých pacientů též byliny. Na jeho práci navázal syn Vladimír, velký znalec bylin a lidový léčitel. Pokračovatelem rodinné tradice je vnuk RNDr. Pavel Popov.

Firma Dr. Popov nabízí od r. 1995 širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí. V sortimentu výrobků nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje.

Cílem firmy Dr. Popov s.r.o. není pouze prodej výrobku cílovému zákazníkovi, ale i doporučení optimálního komplexního řešení daného zdravotního problému.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.