Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je až 3 dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.
Akce

Botuceutical Gold - biotechnologické sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ 30 m

Sérum Botoceutical Gold je dokonalá kombinace peptidů vyrobená speciálně pro zralou pleť mužů i žen nad 45 let. Je bezpečnou, účinnou a revoluční alternativou botulotoxinových injekcí.

  • 1 225 Kč 303 Kč –25 %
  • Dostupné do 1 dne
922 Kč
Kategorie: Pleťová séra, emulze
Obsah: 30 ml
 

Sérum Botoceutical Gold je dokonalá kombinace peptidů vyrobená speciálně pro zralou pleť mužů i žen nad 45 let. Je bezpečnou, účinnou a revoluční alternativou botulotoxinových injekcí. Přípravek obsahuje kromě čtyř peptidů, DMAE, kyseliny hyaluronové, kyseliny lipoové i částice zlata, co dodává pleti jedinečný odstín a navrací jí svěžest, pevnost a pružnost.

Kdy Botuceutical Gold - biotechnologické sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ let pomáhá:

  • navrací pleti svěžestm pevnost a pružnost,
  • rozjasňuje pleť,
  • pomáhá eliminovat mimické vrásky.

Jedním z nejviditelnějších příznaků stárnutí kůže je zvýšená tvorba vrásek na tváři. Stárnutí je přirozený jev, spojený s určitými biochemickými, histologickými a fyziologickými změnami, které ještě podporuje vystavení pokožky vnějšímu prostředí. Existují i další sekundární faktory, které mohou způsobit vznik charakteristických vrásek a rýh na tváři. Patří mezi ně gravitační přitažlivost, častý a nepřetržitý poziční tlak na pokožku tváře (např. v době spánku) nebo opakované pohyby tváře způsobované kontrakcí mimických svalů.

Vrásky, které jsou důsledkem mimických a opakovaných pohybů, vznikají kvůli dlouhodobému napínání pokožky, ke kterému dochází při stimulování obličejových svalů nadměrným množstvím chemických signálů. Tyto rysy vrásek se mohou vytvořit vždy, pokud se usmíváte, mračíte, smějete, a nebo pláčete. Po čase se vytvoří linie na obočí, záhyby na čele, vějířky okolo očí, vrásky smíchu, vrásky okolo úst a následkem toho vzniká dojem zestárnutí.

Mimika, proces stahování svalů a napínání pokožky, je ovlivňována přenosem podráždění z nervových vláken na svaly. Zajištění tohoto složitého procesu se účastní komplex snare, tvoří jej tři proteiny: snap 25, vamp a syntaxin, díky kterým je z neuronu uvolněn exocytózou mediátor. Tato látka působením na sval vyvolá jeho kontrakci. Botoceutical Gold sérum je prvním přípravkem, ve kterém se kombinují tři nejdokonalejší peptidy v jednom. Jedná se o 6%ní pentapeptid, 10%ní acetyl hexapeptid a 5%-í heptapeptid. Každý z peptidů přerušuje komplex snare v jiném aktivním bodě. V důsledku toho dochází spoluúčastí všech účinných látek k blokování přenosu vzruchu.

Složení:

aqua, acetyl hexapeptide-8, glycerin, pentapeptide-3, caprylyl glycol, acetyl octapeptide-3, xanthan gum, carrageenan, glucose, dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate, propylene glycol, phospolipids, triethanolamine, sodium hyaluronate, disodium edta, polysorbate 20, mica, silica, tin oxide, carbomer, dimethylaminoethanol, panthenol, tocopheryl acetate, alpha lipoic acid, retinyl acetate, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, limonene, linalool, lilial, parfum, phenoxyethanol, methyl, ethyl, propyl, butyl, isobutylparaben, imidazolidinyl urea

Jak používat:

Dokonale si vyčistěte a vysušte tvář. Odšroubujte uzávěr přípravku Botuceutical Gold a pomalým stlačením pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním nasajte do pipety potřebné množství séra. Jemným stlačením pístu potom dávkujte množství séra. Naneste na ukazováček a jemně aplikujte od vrásky k vrásce. Předtím, pomocí bříška prstů otevřeme vrásku a aplikujeme přípravek do jejího nitra. Následně stimulujeme každou vrásku pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začínáme vráskami v okolí rtů, pokračujeme po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočím. Opakujeme proces v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca 10 minut, potom teprve použijte svou běžnou kosmetiku. Takto aplikujte 2x denně (ráno a večer) po dobu 30 dní. Poté pro udržení mladistvého vzhledu nanášejte 1x denně. Uvolňovací účinek přípravku je postupný, kumulativní a reversibilní. Pokud přestanete Botuceutical Gold sérum proti vráskám používat, vaše pokožka nabude původního vzhledu za 2-6 měsíců.

Balení:

30 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Určeno pro všechny typy pleti. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek Botuceutical Gold dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače dochází k nasáknutí vzduchových bublinek, což by mohlo ztížit dávkování přípravku Botuceutical. Při dávkování je třeba opakovaně stlačit pumpičku, aby došlo k vytlačení séra.

Produkt Botoceutical Gold má protokol o zkoušce stanovení kožní snášenlivosti.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

herb-pharmaŠvýcarská společnost HERB-PHARMA je výrobcem a dodavatelem výrobků v oblasti zdravotních pomůcek, výživových doplňků a speciální kosmetiky. HERB-PHARMA přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro konečného zákazníka, s vizí zdraví založeného na přírodních produktech. Spojení přírody se zdravím člověka je přirozeným vývojem existence lidské civilizace, které i v nejbližších desetiletích bude hrát velmi důležitou úlohu pro zvýšení celkové kvality života lidstva. Historie firmy HERB-PHARMA spadá do druhé poloviny roku 1992, od kdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.