Akce

Anton Hubner Silicea Magen Darm Gel 500 ml

Silicea Magen-Darm Gel je zdravotnický prostředek k vnitřnímu užívání proti žaludečním a střevním onemocněním provázených žaludečními bolestmi, nevolností, zvracením, nadýmáním a průjmy. Je vhodný také pro děti.

 • 380 Kč 61 Kč –16 %
 • Dostupné do 1 dne
319 Kč
Kategorie: Potíže s trávením,nechutenství
Hmotnost: 0.6 kg
Obsah: 500 ml
 

Silicea Magen-Darm Gel je zdravotnický prostředek k vnitřnímu užívání proti žaludečním a střevním onemocněním provázených žaludečními bolestmi, nevolností, zvracením, nadýmáním a průjmy. Je vhodný také pro děti.

Silicea Magen Darm Gel je zdravotnický prostředek k vnitřnímu užívání při žaludečních a střevních onemocněních jako jsou:

 • žaludeční bolesti
 • nevolnost
 • zvracení
 • nadýmání
 • průjmy

Účinnou složkou Magen-Darm gelu je vysoce naštěpený (koloidní) siliciový gel (gel kyseliny křemičité). Tato sloučenina čistého minerálu křemíku s kyslíkem a s vodou nabízí naprosto jedinečnou fyzikální vlastnost: účinně poutá molekuly cizích a jedovatých látek – původců nemocí.

Na čistě fyzikální bázi jsou v žaludečním a střevním traktu zachycovány cizí jedovaté látky a původci nemocí a jsou přirozeným způsobem vylučovány prostřednictvím střev. Příznaky nemocí odeznívají, je podporována obnova narušené žaludeční a střevní činnosti. Poněvadž siliciový gel spolu s původci nemocí pohlcuje také plyny, redukuje i nepříjemné nadýmaní.

Silicea Magen–Darm Gel je aktivní vysoce čistý minerální produkt bez přísad.

Složení ve 100 ml:

100ml siliciového gelu (gel kyseliny křemičité s obsahem 3,5 g oxidu křemičitého)

Dávkování:

Děti i dospělí užívají Silicea Magen-Darm Gel při akutních potížích 3 až 5krát denně, vždy 2 odměrky (15 ml) smíchají s vodou či čajem a vypijí v době mezi jednotlivými jídly nebo eventuelně bezprostředně na noc před spaním. Po odznění potíží je možné pokračovat ještě několik dní v užívání při dávkování 3krát denně jednu odměrku (15ml).

Balení:

500 ml - 33 dávek

Podobné produkty

 • ZdravýDen® BIO Triphala prášek 100 g
  BIO a RAW triphala prášek Zdravý den® je tradiční kombinací tří plodů amalaki, bhibitaki a haritaki.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:107547
  Značka:ZdravýDen
 • salmonyl 2019
  Salmonyl PM pro normální činnost trávicího traktu.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:3673
  Značka:Purus Meda
  Purus Meda Salmonyl PM 30 tbl.
  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
 • Apotheke Bio Psyllium 300g
  Psyllium je šetrný prostředek napomáhající k snadnému a rychlému vyprazdňování stolice z těla. Vzniklý gel čistí trávicí ústrojí a vylučuje odpadní...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:3820
  Značka:Apotheke
  Apotheke Bio Psyllium 300g
  185 Kč (–5 %)
  176 Kč
 • Topnatur Psyllium kapsleAkce
  Psyllium absorbuje vodu více než dvacekrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že se po smíchání s vodou vytvoří měkký gel, který ve své...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:5725
  Značka:Topnatur
 • senna list 30g
  Čaj z listů senny má projímavý účinek.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:103614
  Značka:ZdravýDen
 • VitaHarmony Vláknina s lecitinem příchuť čokoláda 150 žvýkacích tbl.
  Plně přírodní produkt s obsahem směsi rostlinné vlákniny a vysokým podílem lecitinu. Příjemné čokoládové příchuti je dosaženo užitím vanilkových...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:4869
  Značka:VitaHarmony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

huebner-logoNěmecká firma A. Hübner představuje jednoho z předních producentů přírodních léčiv a potravinových doplňků s více než 80 letou tradicí, s nejmodernější vědecko-výzkumnou bází a s nejnovější technologickou základnou. Týmy složené z předních lékařů, farmakologů, biologů a dietologů připravují výrobky té nejvyšší kvality tak, aby zákazníci dostávali vždy jen to nejlepší. S přírodními a léčebnými přípravky firmy A. Hübner se dnes zákazník setkává prakticky po celé Evropě - celkově ve 30 zemích světa. Proto jsme velmi potěšeni, že vybrané zvláště osvědčené produkty můžeme nabízet také našim zákazníkům v ČR.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.