Vitamin Station

vitamin-station2 logo

Společnost Vitamin Station® byla založena v roce 1997 za účelem prevence. Cílem firemní skupiny bylo zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva, prevence nemocí nebo jejich včasná identifikace. Produkty značky Vitamin Station se specializují hlavně na domácí diagnostiku a nabízí svým zákazníkům rychlotesty, kterými se mohou otestovat v pohodlí svého domova. 

K vytvoření celé série rychlotestů společnost Vitamin Station motivovala skutečnost, že na základě jejich zkušeností si všimli, že lidem zůstává na sebe a na své zdraví stále méně času. Není ničím zvláštním a vzácným, že někdo žije se svými zdravotními problémy a symptomy i několik let a ani přesto se nepřinutí jít k lékařskému vyšetření.

Díky těmto rychlotestům je diagnostika některých chorob mnohem rychlejší. Rychlotesty dokážou už za několik minut ukázat směr či diagnostikovat příčiny symptomů a tím nás „přinutí“ navštívit odborníka a požádat ho o odborné poradenství. Pomocí testů se za přístupnou cenu a v pohodlí svého domova můžete otestovat testy, které byly dosud k dispozici pouze lékařům.

Spolehlivost rychlotestů potvrzuje i fakt, že ve více státech je již více než 10 let s maximální spokojeností využívají v nemocnicích, lékařských ambulancích a laboratořích. Tyto profesionální testy byly vyvinuty pro obyvatelstvo a tak postupně vznikla celá série rychlotestů Vitamin Station® pro obyvatelstvo.

Tuto sérii testů mohou spolehlivě využít starší, mladší, rodiny, společnosti, sportovci, trenéři... Nabídku rychlotestů společnost Vitamin Station neustále rozšiřuje a vyvíjí.

Nová éra ve včasné diagnostice nemocí. Otestujte si své zdraví v pohodlí svého domova i Vy, otestujte se ještě dnes!

  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem