Kvůli vašemu velkému zájmu může dojít ke zpoždění doručení vašich objednávek o 1 až 3 pracovní dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Unimed Pharma

UNIMED-PHARMA-LTDJsme specialisté na léčbu a péči o váš zrak. Zrak je nejdůležitějším smyslovým orgánem člověka. Přijímáme jím až 80 % všech informací. Proto je potřeba si jej chránit před zhoršujícími se negativními vlivy vnějšího a pracovního prostředí, jako je sluneční záření, záření z TV, PC a podobně. Také s přibývajícím věkem se riziko onemocnění očí zvyšuje, což způsobuje především věkem podmíněná degenerace makuly a šedý zákal (katarakta). Posledních dvacet let zároveň přineslo vysoce účinné způsoby léčení a prevence všech významných postižení zraku. Tyto poznatky jsme spojili s naší odborností a profesionalitou a nabízíme vám spolehlivé a dostupné řešení vašich problémů se zrakem a tím i zdravější pohled na svět.

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.