TOP BIO Kombucha Limetka&Zázvor 500 ml

Lehce perlivý, funkční nápoj v BIO kvalitě s výraznou a osvěžující chutí Limetky a zázvoru.


  • (>10 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.7.2024
74 Kč
Kategorie: Kombuchy
Bio: Ano
 

Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Neobsahuje žádné konzervační látky nebo barviva a nemá vedlejší účinky. Blahodárné účinky kombuchy jsou známé především v asijských oblastech, které jsou její domovinou. Významný je obsah kyseliny glukuronové, kombucha obsahuje též řadu vitamínů skupiny B a dalších látek. Do Číny se kombucha dostala jako dar císařovi. Přes Japonsko a Filipíny můžeme sledovat cestu tohoto nápoje až do Evropy. Velmi oblíbenou se kombucha stala také na Balkáně a v Rusku.

Přírodní zdroj extra dávky probiotik v nápoji dlouhověkosti.

  • pomáhá trávení a podporuje zdraví zažívacího traktu
  • nepasterizováno
  • snižuje riziko srdečního onemocnění
  • obsahuje potřebné antioxidanty
  • zlepšuje psychickou pohodu

Složení:

Voda z plzeňského kraje, výluh z BIO zeleného čaje (92 %), BIO zázvoru, BIO meduňky, BIO třtinový cukr, BIO Aloe Vera, kultury kombuchy (kvasinky a bakterie mléčného kvašení), přírodní aroma

Výživové údaje na 100 g:

77 kJ/19 kcal. Bílkoviny: 0,1 g. Sacharidy: max. 4,6 g. Tuky: 0,0 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Alkohol 0,1 -1,1 %.

Balení:

500 ml

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Neobsahuje konzervační látky, zákal není na závadu. Skladujte při teplotě do +24°C, po otevření spotřebujte do 10 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

topnatur_logoTOPNATUR s.r.o. (dříve ASP CZECH s.r.o.) je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. V roce vzniku firmy, tedy v roce 1996, byla výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.) jedinou náplní firmy. Od té doby se nejen zdokonalovala a dále rozvíjela tato činnost (v roce 2000 se TOPNATUR s.r.o. stala největším výrobcem sušených mléčných směsí v ČR), ale podstatně se rozšířilo portfolio činností firmy. I nadále se firma soustředila na produkty tzv. zdravé výživy, tedy na rošiřování sortimentu sušených rostlinných mlék (TOPNATUR), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.