Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost, na včasném doručení objednávek ze všech sil pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Repelent Predator 3D spray 300 ml

Univerzální prostorový a plošný parfémovaný insekticidní prostředek k hubení létajícího a lezoucího hmyzu.


 • Dostupné do 1 dne
335 Kč
Kategorie: Repelenty
Obsah: 300 ml
 

Univerzální prostorový a plošný parfémovaný insekticidní prostředek k hubení létajícího a lezoucího hmyzu.

 • účinná látka: PBO 1%, Transfluthrin 0,1 %
 • prostorový a plošný insekticidní repelent na bázi pyrethroidů s nízkou perzistencí
 • doba působení v exteriéru:  na komáry min. 12- 48 hodin, na klíšťata několik dní
 • doba působení v interiéru: při aplikaci na porézní materiály až několik týdnů

Určení:

Odpuzuje, paralizuje a během okamžiku hubí komáry, klíšťata, mouchy, vosy, sršně, mravence, škvory, pavouky, moly, šváby, rusy a další nežádoucí a nebezpečný hmyz.

Použití:

V interieru aplikujte do prostoru a na plochy, kde se hmyz pohybuje (záclony, závěsy, parapety apd.) V exterieru ohraničte  plochy kde chcete aby se hmyz nevyskytoval (plochy podlah, stěn, altánů, přístřešků, zahradních restaurací, loveckých posedů, stanů, spacích vaků, celt, závěsů apod). Účinná látka paralizuje a hubí nejen přímým kontaktem, ale i inhalačně. Predator 3D se postupně uvolňuje do okolního prostoru , tím odpudí případného vetřelce a během okamžiku ho paralizuje a zahubí. V takto ošetřeném prostoru se budete volně pohybovat, bez ošetření jakýmkoli dalším prostředkem. Doporučená dávka v exterieru při vysokém výskytu komárů  je 5-10 ml/ m2 plochy. Velmi vhodný pro rybáře, lovce a příležitostné posezení v přírodě s vyšší koncentrací nebezpečného a nepříjemného hmyzu. Nepostradatelný pomocník v zahradních restauracích pří komáří kalamitě. Používejte biocidy bezpečně a šetrně k životnímu prostředí.

Doba účinnosti:

Na komáry v exterieru při aplikaci 5-10 ml/m2  12- 48 hodin, na klíšťata několik dní až týdnů. V interieru při aplikaci na porézní materiály až několik týdnů. Po viditelném odeznění účinku je nutné aplikaci opakovat. Tato nová technologie nahradí nejen elektrické insekticidní odpařovače, ale i sítě v oknech a moskytiéry.  Bezpečně Vás ochrání při posezení, party, hrách a zábavách ve volné přírodě s vysokou koncentrací hmyzu. Již při útoku 10-20 komárů za minutu se hovoří o komáří kalamitě. V toto období je jakýkoli pohyb v přírodě téměř nemožný. Predator 3D má téměř 99 % účinnost i při náletu 150 komárů za minutu a to po dobu 12-24 hodin. Při této komáří invazi běžné repelenty snižují odolnost proti bodnutí o několik desítek procent, velmi často se stane, že i nejsilnější repelent vydrží několik málo minut. Je to dáno i reprodukční snahou samiček nasát za každou cenu krev.

Laboratorně a terénně testováno Státním zdravotním ústavem Praha, vlastním testováním, lovci a pracovníky v lužních lesích obory Soutok (nejvyšší výskyt komárů v ČR s náletem až 600 komárů za 1 minutu), vojenskými jednotkami, cestovateli a turisty v různých zeměpisných polohách, různého věku a pohlaví. Používejte biocidy bezpečně.

Účinná látka:

Transfluthrin 0,1 %, PBO 1%.

Balení:

spray 300 ml

Upozornění:

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Další informace:

Repelenty Predator bezpečně odpuzují komáry, klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky a další hmyz. Poskytnou bezpečnou a efektivní ochranu proti létajícímu i lezoucímu hmyzu.

Podobné produkty

 • aloha 90ml web
  Repelent s vysokým podílem účinných látek (50 %) s ochranným faktorem proti slunci (SPF 30). Odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. Vhodný i...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:114863
  Značka:Predator
 • Repelent Predator Outdoor Impregnace 200 ml
  Repelent 3 v 1, voděodolný, odpuzující a hubící účinek. Insekticidní repelent určený k impregnaci oděvu, obuvi, stanů, spacích vaků, moskytiér,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:94
  Značka:Predator
 • ALPA Repelent sprej FORTE 90 ml
  Repelent s mechanickým rozprašovačem FORTE je určen k ochraně před klíšťaty, komáry, ovády a dalšími druhy bodavého hmyzu. Odpuzuje komáry, ovády,...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:6723
  Značka:Alpa
  ALPA Repelent sprej FORTE 90 ml
  90 Kč (–12 %)
  79 Kč
 • mosiguard insect repellent spray extraTip
  Mosi-guard Natural Repelent Spray Extra - účinnost spreje Extra je vědecky prokázaná a slouží k ochraně celé rodiny po dobu více než 10 hodin proti...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:91
  Značka:Mosi-guard
 • Mapez spray 100 mlAkceTip
  Mapez je směs esenciálních, netoxických, nedráždivých a bezpečných olejů používaných v dětském věku. Určité vůně obsažené v přírodních složkách...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:108843
  Značka:Pharmalife Research
 • Repelent Predator Forte spray 150 mlTip
  Vysoce efektivní repelent pro delší pobyt v přírodě.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:92
  Značka:Predator

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

predatorrepelent_lgoZnačka Predator je na trhu od roku 1997. Od této doby se zaměřuje na vývoj komplexního výrobního programu s nejvyšší kvalitou proti komárům, klíšťatům a jinému dotěrnému a nebezpečnému hmyzu. Výrobky Predator prochází náročným testováním a schvalováním státních kontrolních orgánů, akreditovaných tuzemských laboratoří.

Predator nedá šanci dotěrnému hmyzuPredator je jedničkou mezi repelenty v České republice. Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou například komáři, klíšťata, vši, moli nebo mouchy, a nabízí tak účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou tento hmyz šíří. Predator je 1. volbou v kategorii repelentů.

Věděli jste, že...

 • Repelenty Predator jsou vítězi ankety "První volba lékárníka" (v anketě hlasovalo téměř 700 zaměstnanců lékáren z celé ČR)
 • Repelenty Predator je možné aplikovat v jakékoli pozici (tahle vychytávka umožňuje snadnou a pohodlnou aplikaci na všech místech těla)
 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.