Medistik

medistik-logoRychlá pomoc - při pocitu únavy svalů a kloubů, při sportu a fyzické námaze. Vyjímečnost Medistiku spočívá v extra síle, rychlém účinku - funguje do 1 minuty, dvojím efektu - hřeje i chladí podle potřeby těla, pohodlná aplikace - nanášení bez kontaktu rukou, prokrvuje do hloubky - obnovuje mikrocirkulaci a regeneruje, nedráždí pokožku - výborná snášenlivost, pokožka nečervená. 

Vyberte si ze tří druhů:

 • Medistik™ DUAL Stick - Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 • Medistik™ DUAL Spray - Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 • Medistik™ ICE Roll-on - Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.

Produkty řady Medistik obsahují účinné látky (Glukosamin a chondroitin, Methylsulfonylmetham, Boswelia serrata, Ilex paraguariensis leaf extract) obvyklé užívané v  tabletové formě. Vyzkoušejte je i v balení Medistik Stick, Spray a Roll-on s aplikací přímo na postižené místo.

 • Medistik ICE Roll-on na svaly a klouby 89 mlAkceTip
  Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení....
  Dostupnost:Skladem > 10 ks
  Kód:115748
  Značka:Medistik
  Medistik ICE Roll-on na svaly a klouby 89 ml
  440 Kč (–9 %)
  399 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem