Lakshmi-Narayan Sada aplikátorů 4 ks

  • 1 z 2

Praktická sada aplikátorů s lahvičkou pro pohodlné a cílené využití koloidního stříbra/zlata. Se sadou obsahující 50ml lahvičku a tři aplikátory si usnadníte nanášení/dávkování koloidního stříbra nebo zlata.

  • 150 Kč 52 Kč –35 %
  • Dostupné do 1 dne
98 Kč
Kategorie: Pleťové vody, gely
 

Sada aplikátorů Lakshmi - Narayan obsahuje čtyři praktické pomocníky, díky nimž si usnadníte aplikaci koloidního stříbra či zlata na požadovaná místa. Její součástí je 50 ml skleněná lahvička, krční aplikátor, nosní aplikátor a rozprašovač.

Do skleněné lahvičky snadno odlijete požadované množství koloidního zlata nebo stříbra z plného balení. Krční aplikátor se výborně hodí na aplikaci do krku či zadní části úst, nosní aplikátor je určen na aplikaci do nosu. Klasický rozprašovač pak umožňuje snadné a rovnoměrné nanesení koloidního stříbra nebo zlata na pokožku.

Jak používat:

Sadu využívejte například pro aplikaci koloidního stříbra nebo zlata.

Balení:

  • 1x tmavá lahvička lékovka 50 ml
  • 1x rozprašovač
  • 1x nosní aplikátor
  • 1x ústní aplikátor

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Česká firma Lakshmi - Narayan se zabývá výrobou a prodejem koloidních kovů v té nejvyšší kvalitě s garantovanou velikostí částic kovu. Koloidní zlato a koloidní stříbro jsou vyráběny za přísných hygienických podmínek z těch nejčistších vstupních surovin, takže se k zákazníkovi dostane vysoce kvalitní produkt s dlouhou trvanlivostí. Koloidní kovy vznikají bez přidání konzervantů i dalších látek, přesto vydrží dlouho v čerstvé a účinné, díky způsobu výroby, při které vzniká stabilní roztok.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.