Isostar

isostar_logoIsostar - předchůdce sportovní výživy: Značka Isostar vznikla ve Švýcarsku v roce 1977. Prvním produktem byl nápoj pro cvičení, který byl speciálně navržený tak, aby splňovaly nutriční potřeby sportovců. Již od počátku se Isostar snažil být co nejblíže ke sportovcům, nehledě na jejich úroveň. Dával jim ta nejlepší nutriční řešení, která jim pomáhala a stále pomáhají zdokonalovat se, vynikat a plnit jejich sportovní cíle. To vše tvoří zájmovou skupinu sportovců z různých oborů sportů (sportovní chůze, maraton, triatlon, trať na cyklistika, atd.), která se společně s Isostarem účastní pravidelných diskusí o svých požadavcích na sportovní výživu, jenž jsou specifické pro jejich sport.

Protože vaše vítězství bude vždy nejlepší, největší a nejemocionálnější, připravila společnost Isostar svou smlouvu s názvem „Závazek kvality Isostar. Tato smlouva reprezentuje opravdové hodnoty sportu a morální přístup, který bychom rádi přenesli i na všechny sportovce a sportovkyně. Závazek kvality Isostar je odrazem naší morálky jak v našich produktech, tak v našem jednání na sportovišti. Jsme dnes první značkou, která se tak pevně staví za podporu antidopingové kampaně."

V praxi vychází jednání ISOSTAR z řady kvalitativních opatření, které před několika lety firma zavedla.

  • Závazek č. 1 : Isostar plní předpisy doporučené Světovou antidopingovou agenturou WADA-AMA a v každé zemi dodržuje konkrétní ustanovení.
  • Závazek č. 2 : Isostar vyrábí své přísady a produkty v závodech, které se zaručují nepřítomnost nelegálních látek či drog.
  • Závazek č. 3 : Isostar používá při výrobě svých produktů pouze potravinářské přísady.
    Závazek č. 4 : Produkty Isostar pravidelně testují a analyzují nezávislé a schválené laboratoře Isostar.
    Závazek č. 5 : Vzorky výrobků se po dobu jednoho roku od svého data spotřeby uchovávají.

Toto je kvalitativní smlouva, kterou ve jménu krásy sportu nabízí ISOSTAR zákazníkovi. V roce 2006 nesly všechny produkty Isostar záruku loga „Závazek kvality Isostar" („Isostar Quality Contract").

Žádné produkty od výrobce Isostar nebyly nalezeny....