Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 27171 hodnocení
5
25873x
4
582x
3
158x
2
98x
1
460x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JK Avatar autora Jitka Kostelníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
Spokojenost s produktem i s rychlostí dodání. Doporučuji
JH Avatar autora Jaroslav Hvižď Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
PK Avatar autora Pavel Kittel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
BG Avatar autora Božena Gatěková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
HP Avatar autora Hana Petrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
Jsem velice spokojená
KL Avatar autora Kateřina Levová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
MK Avatar autora Michaela Kaňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
SD Avatar autora Stanislav Dušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
Široký sortiment,slušné ceny. Nemám co vytknout,nakupuji opakovaně.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
Vše super.
LV Avatar autora Linek Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
Avatar autora Milena Šebestová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
O
ŠB Avatar autora Šárka Bradíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
VH Avatar autora Vlasta Houžvičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
Spokojenost, vracím se do tohoto shopu pro oblíbené produkty
EL Avatar autora Elena Lanikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
Vše proběhlo k mé spokojenosti, nakupuji už poněkolikáté a bez problémů.
LU Avatar autora Laco Uli Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
Dobrý obchod,dobrý sortiment
DK Avatar autora Dezider Krupa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
Bezproblémové Vyřízení Objednávky i Doručení Na Výdejní Místo.Bezva Barva Za Solidní Cenu, kterou mamce Pravidelně Objednávám.
B Avatar autora Bára H Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
SR Avatar autora Simona Rohrerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
IS Avatar autora Iveta Straková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
Vše proběhlo v pořádku 👍
MG Avatar autora Miroslav Grygera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2024
OK

Ovládací prvky výpisu

27358 položek celkem