Georgian Legend

Georgian Legend značkaGeorgian Legend byla založena v roce 2011. Jedná se o rodinnou společnost vyrábějící jedno z nejlepších vín a brandy v Gruzii. Cílem společnosti je sdílet příběhy, které udržely gruzínské víno naživu tolik let. Značka „Georgian Legend“ reprezentuje výhradně gruzínskou kulturu a také koncept značky je založen na unikátní gruzínské abecedě.

Posláním společnosti je bránit a propagovat tradice, kulturu a jedinečnou gruzínskou abecedu po celém světě. Víno samotné je součástí starověké gruzínské kultury, protože má za sebou 8000 let dlouhou historii formování odlišných vinařských tradic v Gruzii.
Rodina vlastní asi 50 ha vinic v Kakheti, nejstarší a nejvýznamnější vinařské oblasti Gruzie. Všechny hrozny jsou ručně sbírány místními pracovníky. Plnící linka a výrobní oblast se také nachází v Kakheti 15-20 minut od vinic. Víno se vyrábí převážně v oblastech CHOP (chráněné označení původu) včetně: Mukuzani, Kindzmarauli, Tsinandali.

Spousta ručních prací na vinicích a konzultací probíhá za pomoci mezinárodních odborníků i místních profesionálů.
Vína Georgian Legend jsou lahvována podle mezinárodních standardů. Tým Georgian Legend přebírá plnou kontrolu nad kvalitou při stáčení. Vinařství má výrobní areál, stáčírnu, laboratoř, etiketovací prostor, sklad a degustační místnost. Vinařství Besini je místem, kde se vyrábí vína Georgian Legend.

Tato vína jsou uznávána mistry vín, mezinárodními odborníky a vinařskými nadšenci po celém světě.

Žádné produkty od výrobce Georgian Legend nebyly nalezeny....