Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve. V zájmu ochrany zdraví kurýrů jsme pozastavili možnost doručení zásilek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

FCB

FCB_logoFCB (First Class Brands of Sweden) je mladá švédská společnost založená v roce 2011. Zakladatelé se zajímají o funkční, výživné a chutné výrobky s mottem „to, co konzumujeme sami, chceme sdílet s ostatními“. Od začátku byla vytvořena nejedna produktová řada se silnými značkami, jako jsou ProteinPro, HealthyCo, CreatinePro, IsoPro, Aloes, Wolverine a další – značky, které jsou dnes zastoupeny ve všech významných obchodech ve Švédsku. Cílem FCB je vytvořit chutnější produkt s atraktivnější cenou a jedinečným prodejním místem. Stěžejními produkty společnosti FCB jsou potraviny s přídavkem vysoceprocentního mléčného proteinu.

  • FCB ProteinPRO Coffee cappuccino 250 ml
    ProteinPRO Coffee cappuccino je proteinová káva obohacená o kvalitní mléčné bílkoviny. Obsahuje Kofein (75 mg v dávce/30 mg na 100 ml).
    Dostupnost:Dostupné do 1 dne
    Kód:108645
    Značka:FCB

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.