Favea Magnolie forte 60 tbl.

Doplněk stravy vhodný při mírné úzkosti, nervozitě, rozladěnosti nebo smutku. Magnolie je uvolňující, protistresová, relaxační, očišťující, protizánětlivá, zmírňuje frustraci a zvyšuje sebedůvěru. Pravidelné užívání posiluje přirozený spánek.

  • 335 Kč 9 Kč –3 %
  • Dostupné do 1 dne
326 Kč
Kategorie: Přírodní produkty
Obsah: 60 ks
 

Doplněk stravy vhodný při mírné úzkosti, nervozitě, rozladěnosti nebo smutku. Magnolie je uvolňující, protistresová, relaxační, očišťující, protizánětlivá, zmírňuje frustraci a zvyšuje sebedůvěru. Pravidelné užívání posiluje přirozený spánek.

Zkrácená informace o účincích

  • magnólie je uvolňující,
  • magnólie je relaxační,
  • magnólie je protistresová,
  • magnólie je protizánětlivá,
  • magnólie je protialergická,
  • magnólie je očišťující,
  • magnólie snižuje nervozitu a podrážděnost,
  • magnólie zmírňuje frustraci a zvyšuje sebedůvěru.

Výhodou je, že magnólie nemá účinky sedativní.

Naším prvotním záměrem je potlačení úzkostných stavů a případně i mírných depresí pomocí přírodních látek bez nežádoucích účinků a hlavně bez fenoménu návykovosti, jímž je provázeno používání chemických léčiv, například se strukturou benzodiazepinů, jež lidem pomáhají (a zároveň působí problémy) již více než 40 let.

Favea chce využít posledních vědeckých poznatků, a to těch, že polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem mají vliv na chování buněk CNS, na funkci neuronálních membrán a zvyšují citlivost k neurotransmiterům. Podobně jako některá antidepresiva potlačují zánětlivé cytokiny, jež vyvolávají stav deprese. Nedostatek esenciálních polynenasycených mastných kyselin vlivem nedostatečného přívodu potravou může být příčinou neuropsychiatrických problémů. U pacientů s neurologickými poruchami nalezli klinici snížené hladiny EPA a DHA (tedy polynenasycených mastných kyselin s dlouhým řetězcem). Ochrana těchto mastných kyselin proti oxidaci v přípravku Magnolie je zabezpečena perfektní technologií enkapsulace.

Dávkování:

1 tableta 1-2x denně, zapít plnou sklenicí vody - k vnitřnímu užití

Složení:

Mikronizovaný extrakt z magnolie, enkapsulované nenasycené matné kyseliny, vitamíny skupiny B

Kontraindikace:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jeden cyklus užívání by neměl překročit 6 týdnů. Výrobek může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchami krevní srážlivosti by užívání měly konzultovat s lékařem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

faveaJsme držitelé certifikátu GMP (Správné výrobní praxe) pro výrobu humánních a veterinárních léčiv. Náročné požadavky na výrobu léčiv dodržujeme také při výrobě volně prodejných přípravků. Naší snahou je neustále zvyšovat kvalitu a vyšší účinnost látek a finálních výrobků. Proto používáme sofistifikovaných výrobních technologií jako například mikronizace, nanotechnologie, mikroenkapsulace, soft tabletting, enterosolventní potahování tablet. Jsme nadšenci současného trendu společnosti – odpovědně přistupovat ke svému zdraví. Tento trend uplatňujeme aplikací nejmodernějších poznatků vědy a výzkumu z oblasti medicíny a farmacie do praxe.

FAVEA partner Vašeho zdraví!

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.