Akce Novinka

Favea Butyrate Infusion 30 kapslí

Doplněk stravy Favea Butyrate Infusion pomáhá doplnit butyrát do organismu. Butyrát je elementární krátkořetězcová mastná kyselina (SCFA), kterou produkují zejména bakterie fermentující vlákninu ve střevě. Množství butyrátu může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.

  • 455 Kč 56 Kč –12 %
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.6.2024
399 Kč
Kategorie: Potíže s trávením,nechutenství
 

Přípravek Butyrate Infusion pomáhá doplnit butyrát do organismu. Butyrát je elementární krátkořetězcová mastná kyselina (SCFA), kterou produkují zejména bakterie fermentující vlákninu ve střevě. Množství butyrátu může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře. 

Enterosolventní úprava chrání butyrát před nízkým pH v žaludku a zajišťuje jeho dopravení do střeva.

Složení v 1 kapsli:

200 mg Butyrát sodný (sodium butyrate, sodná sůl kyseliny máselné, obsah sodíku 55,7 mg)

Přídatné látky:

složení obalu tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza, zahušťovadlo (guma gellan)

Dávkování:

Užívejte 1–2 kapsle denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Balení:

30 kapslí - dávka až na 1 měsíc

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

faveaJsme držitelé certifikátu GMP (Správné výrobní praxe) pro výrobu humánních a veterinárních léčiv. Náročné požadavky na výrobu léčiv dodržujeme také při výrobě volně prodejných přípravků. Naší snahou je neustále zvyšovat kvalitu a vyšší účinnost látek a finálních výrobků. Proto používáme sofistifikovaných výrobních technologií jako například mikronizace, nanotechnologie, mikroenkapsulace, soft tabletting, enterosolventní potahování tablet. Jsme nadšenci současného trendu společnosti – odpovědně přistupovat ke svému zdraví. Tento trend uplatňujeme aplikací nejmodernějších poznatků vědy a výzkumu z oblasti medicíny a farmacie do praxe.

FAVEA partner Vašeho zdraví!