Novinka

Coffeespot Pro učitele - Limitovaná edice 250 g

Historicky první limitovaná směs pro učitele s chutí čokolády, mandlí a sušeného ovoce. Tato káva je kombinací dvou úžasných brazilských káv zpracovaných metodou natural Brazílie Cemmorado Sweet natural  a Brazílie Cerrado Specility natural.

Ideální pro ty, kteří si rádi dopřávají kávu s mlékem nebo na ledu.


  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.6.2024
199 Kč
Kategorie: Káva čerstvě pražená
 

Historicky první směs pro učitele: Ideální dárek pro ty, kteří si zaslouží to nejlepší!

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a děti se rozletí jako vlaštovky do svých domovů, na prázdniny, na dovolenou...

Objevte naši speciální kávovou směs vytvořenou s myšlenkou na učitele, kteří denně čelí výzvám a zaslouží si chvíli odpočinku. Darujte jim kávu, která je potěší a dodá energii do nového dne.

Unikátní blend od malých farmářů,  tato káva je kombinací dvou úžasných brazilských káv zpracovaných metodou natural:

  • Brazílie Cemmorado Sweet natural
  • Brazílie Cerrado Specility natural

Jejich spojením vzniká  lahodná chuť s nádechem čokolády, mandlí a sušeného ovoce.

Ideální pro ty, kteří si rádi dopřávají kávu s mlékem nebo na ledu.

  • Chuť: čokoláda, mandle, sušené ovoce
  • Druh: Brazílie Cemmorado, Brazílie Cerrado
  • Stupeň pražení: 4 - Intenzivní 
  • Kyselost: Nízká
  • Země původu: Brazilská káva

Bohatá chuť pro každý okamžik - směs "Pro učitele" je navržena tak, aby se hodila pro různé způsoby přípravy.

Ať už váš učitel preferuje espresso, moka konvičku, French press či filtrovanou kávu, vždy si můžete být jisti, že každý šálek bude plný intenzivní čokoládové chuti s jemnými tóny mandlí a sušeného ovoce.

Balení:

250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Coffeespot-logonewPražírna kávy Coffeespot je ryze česká rodinná pražírna výběrových arabic. Pražírnu kávy Coffeespot s útulnou prodejnou a espressso barem najdete v malebném kraji Moravského Slovácka v obci Huštěnovice nedaleko Uherského Hradiště a Zlína. Od jejího založení v roce 2011 prošli majitelé Radka Sopůšková a Jiří Plšek dlouhou cestu a nasbírali obrovské množství zkušeností. Díky nadstandartním vztahům s dovozci využívají všechny dostupné metody nákupu zelených zrn z čerstvých sklizní. Takže není problém nakoupit přímo od pěstitelů, vybrat konkrétní kávu z dané oblasti s požadovaným chuťovým profilem. Díky tomu mají plně pod vlastní kontrolou celý proces od hledání dodavatelů, uchování zelených zrn, pražení a balení, až po logistiku a servis strojního zařízení. Kávu praží denně po malých dávkách. Jen tak mají nad výslednou kvalitou plnou kontrolou a mohou do Vaší kávy vložit veškeré úsilí.

ventilDíky oblasti pěstování, klimatu, půdě, způsobu zpracování a dalším důležitým faktorům má každá káva svá chuťová specifika.  Dovolte nám být Vašimi průvodci v tomto dobrodružném světě chutí a vůní, které byly dávno zapomenuty. Snažíme se doslova ke každému zrnku pohlížet s respektem, který si plně zaslouží. Tak jako všichni, kteří se podíleli na tom, že může být ve Vašem šálku.

Balení a uchování kávy značky Coffeespot

Káva je pražena denně po malých dávkách. Hned, jak je to možné je balena. Díky tomu se čerstvá dostane až na váš stůl.

K balení používáme speciální třívrstvé obaly s jednosměrným ventilem. Oxid uhličitý, který káva přirozeně uvolňuje, tak může volně odcházet. Vzduch však dovnitř neproniká, což brání zvětrávání a předčasnému stárnutí.

V domácích podmínkách doporučujeme uložit na místo se stálou teplotou a ponechat v původním obalu, který je na uchování přímo určený. Kávová zrnka budou jako v bavlnce.